Житомирська область, Хорошівський район

Соціальний захист

Про роботу мобільної бригади

22 січня 2020 року членами мобільної бригади, інспектором ювенальної превенції та в.о. старости було проведений черговий рейд по Рижанськомустаростинському окрузі та охоплено такі села: Рижани, Невирівка, Знам’янка, Волянщина. Відвідано сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, обговорено питання відповідальності за виховання дітей, піклування про стан їх здоров’я. Акцентовано увагу батьків на обов’язковість, вразі перших проявів ознак хвороби дитини, вчасного звернення в медичні заклади.З членами родин проведено профілактичну роботу щодо ведення здорового способу життя, попередження насильства в сім’ї. За результатами  відвідування сімей виявлено неналежне виконання батьківських обов’язків та порушення стану санітарно-гігієнічних умов проживання та вирішено стан функціонування даних сімей розглянути на комісії з захисту прав дітей.

16:20 23.01.2020

Про роботу мобільної бригади

Розпочався новий рік, а мобільна бригада продовжує свою роботу. Працівниками відділу сім'ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення спільноіз спеціалістами служби у справах дітей Хорошівської селищної ради було проведено рейд-перевірку сімей, які потрапили в складні життєві обставинипо Краївщинському, Зубринському, Дашинському старостинських округах та  смт.Хорошів.

08:33 21.01.2020

Звіт відділу сім`ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради про виконання програми «Розвитку фізичної культури і спорту, будівництва, реконструкції та ремонту спортивних споруд на період до 2020 року»

З метою проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи наразі реалізується відділом Програма «Розвитку фізичної культури і спорту, будівництва, реконструкції та ремонту спортивних споруд на період до 2020 року», що визначає необхідні заходи до зміцнення здоров’я населення територіальної громади, залучення до активного здорового способу життя, сприяння у розвитку спортивних досягнень дітей та молоді.

14:27 15.01.2020

Звіт відділу сім`ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради про виконання Програми соціального захисту населення на 2018-2021 роки

Відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради створений у 2017 році відповідно рішення четвертої сесії восьмого скликання від 17.01.17 № 33 «Про утворення відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради та затвердження Положення про відділ» та забезпечує організацію та проведення у громаді Хорошівської селищної ради соціальної роботи із незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, одиноких непрацездатних громадян, розвитку фізичної культури та спорту.

14:25 15.01.2020

Робота оціальної служби

Мобільна бригада з надання соціально - психологічної допомоги постраждалим особам, членам сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах до складу якої входять працівники відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення, служби у справах дітей Хорошівської селищної ради, ювенальної превенції, в.о.старост функціонує, надаючи  соціальні послуги з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики за допомогою телефонного зв’язку, з виїздом до місця проживання, у приміщенні відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення.

14:07 13.12.2019

Тиждень права

В Україні, в рамках Всеукраїнськоготижня права, з 9 грудняпроходять заходи з нагодипроголошенняЗагальноїдекларації прав людини та святкування у 2019 році 30-ї річниціприйняттяКонвенції ООН про права дитини.

14:03 13.12.2019

Мій улюблений світ

Під таким гаслом була проведена вулична акція відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення, служби у справах дітей Хорошівської селищної ради, ювенальної превенції місцевого відділення поліції та управління праці та соціального захисту населення РДА. Під час заходу серед населення розповсюджувалася соціальна реклама, проводилася інформаційно -  роз’яснювальна робота, спрямована на упередження торгівлі людьми,  насильства, на поширення обізнаності стосовно захисту своїх прав та відповідальності кривдника, надавалися контакти, куди звертатися за допомогою в разі потреби.

08:28 11.12.2019

Цікавий день

Третє грудня особливий день – день доброти, милосердя та уваги до людей з інвалідністю. Соціальні робітники відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення сьогодні по особливому відвідли мешканців сіл та Хорошева, які мають інвалідність – це були солодкі подарунки від благодійників та меценатів, інформаційні листівки з контактами, куди можна звернутися за допомогою, роз’яснення, як отримати безкоштовну послугу з перевезення. Спільно із службою у справах дітей Хорошівської ради, ювенальною превенцією для дітей з інвалідністю місцевих ліцеїв був організований «Цікавий день». Спочатку хлопчики та дівчатка дізналися багато цікавого, що було в цей день в історії, чим він знаменитий, потім власноруч виготовляли для себе чи рідних солодкі їстівні букети. А на завершення отримали призи та відвідали музей історії району.

17:03 03.12.2019

Будні Служби з перевезення

Щоденна, копітка і вкрай потрібна робота спеціалістів Служби з перевезення людей з інвалідністю.

15:22 29.11.2019

КОНКУРС «НІ! НАСИЛЬСТВУ»

В рамках акції «16 днів проти насильства» серед учнів навчальних закладів Хорошівської селищної ради проводиться конкурс малюнків «Ні! Насильству». Оголошуючи конкурс, відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення ставив за мету мотивувати дітей до безконфліктного співіснування, до нехтування будь – якими проявами насильства та жорстокого поводження. Водночас, дитячі роботи – це буде ще один важливий крок назустріч дорослим, які мають зрозуміти, що

15:07 29.11.2019