Соціальний захист

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» триватиме з 25 листопада до 10 грудня

Незабаром в Україні відбудеться щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», проведення якої багато в чому залежить від підготовки спланованих заходів всіх зацікавлених установ та організацій.

19:02 26.10.2021

Міжнародний День людей похилого віку

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний День людей похилого віку. Це день особливої уваги та пошани до покоління тих, хто на фронті чи в тилу, вистояли і зробили найбільший внесок у розбудову нашої держави.

20:04 05.10.2021

Проєкт «Міста і громади вільні від домашнього насильства»

Хорошівська громада долучилася до реалізації партнерського проекту Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні «Міста і громади вільні від домашнього насильства» з розбудови муніципальної системи запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі. Даний проєкт спрямований на підготовку місцевих експертів– консультантів з питань організації в громаді роботи з питань протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

20:44 17.09.2021

Соціально-профілактична бесіда

Важливим кроком на шляху до ресоціалізації засуджених є усвідомлення суб’єктами пробації власних помилок у поведінці та соціальних зв’язках.

06:21 07.09.2021

Профілактична робота

Співпраця управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради та працівників Хорошівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області не припиняється. Нещодавно проведено спілкування з громадянином П. щодо збереження сімейних цінностей, ведення здорового способу життя, працевлаштування, недопущення вчинення повторних злочинів. Профілактична робота з засудженими без позбавлення волі проводиться під час відвідування ними Центру пробації, за місцем проживання та під час проведення акцій, кампаній, спрямованих на упередження правопорушень та злочинності.

16:28 29.07.2021