Житомирська область, Хорошівський район

Соціальний захист

Цікавий день

Третє грудня особливий день – день доброти, милосердя та уваги до людей з інвалідністю. Соціальні робітники відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення сьогодні по особливому відвідли мешканців сіл та Хорошева, які мають інвалідність – це були солодкі подарунки від благодійників та меценатів, інформаційні листівки з контактами, куди можна звернутися за допомогою, роз’яснення, як отримати безкоштовну послугу з перевезення. Спільно із службою у справах дітей Хорошівської ради, ювенальною превенцією для дітей з інвалідністю місцевих ліцеїв був організований «Цікавий день». Спочатку хлопчики та дівчатка дізналися багато цікавого, що було в цей день в історії, чим він знаменитий, потім власноруч виготовляли для себе чи рідних солодкі їстівні букети. А на завершення отримали призи та відвідали музей історії району.

17:03 03.12.2019

Будні Служби з перевезення

Щоденна, копітка і вкрай потрібна робота спеціалістів Служби з перевезення людей з інвалідністю.

15:22 29.11.2019

КОНКУРС «НІ! НАСИЛЬСТВУ»

В рамках акції «16 днів проти насильства» серед учнів навчальних закладів Хорошівської селищної ради проводиться конкурс малюнків «Ні! Насильству». Оголошуючи конкурс, відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення ставив за мету мотивувати дітей до безконфліктного співіснування, до нехтування будь – якими проявами насильства та жорстокого поводження. Водночас, дитячі роботи – це буде ще один важливий крок назустріч дорослим, які мають зрозуміти, що

15:07 29.11.2019

Поради на щодень

Профілактика насильства – важливий напрямок роботи, спрямований на безпечне проживання кожного - дорослого чи дитини, в родині.

15:03 29.11.2019

Центр пробації

Співпраця із відділом сім'ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради.

08:22 28.11.2019

Крок назад до школи

Як бути суспільно – активними, як не бути байдужими до того, що відбувається поруч – ці та багато інших питань обговорювали під час зустрічі «Крок назад до школи» з учнями 10 – 11 класів Хорошівського ліцею №1заступник селищного голови, голова молодіжної ради Засімчук С., начальник служби у справах дітей Хорошівської селищної ради Семеній О. та начальник відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Осадчук Н.. Головним нашим завданням було почути дітей та дати їм зрозуміти, що для їх всебічного забезпечення, вони мають та можуть бути причетними до пропозицій та прийняття владних рішень.

08:17 28.11.2019

16 днів проти насильства

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 25 листопада 2019р. в місцевому відділенні поліції відбулася робоча нарада, де обговорювалися плани та проведення заходів, спрямованих на упередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми. Учасники наради впевнено висловили думку що така спільна взаємовигідна діяльність дасть дієвий результат у покращанні обізнаності населення щодо недопущення будь яких проявів насильства.

12:58 26.11.2019

День спільних дій в інтересах дітей

З метою залучення дітей до активно – пізнавального життя, поглиблення знань про права дитини згідно Конвенції ООН про права дітей та вміння застосовувати їх на практиці, з 18 по 20 листопада 2019 року проводилися відвідування сімей з дітьми за участю служби у справах дітей, в.о.старост, ювенальної превенції, дільничних інспекторів та працівників ДСНС. За ці дні ми поспілкувалися з батьками та дітьми з 12 сімей старостинських округів, працювали з учителями та медичними працівниками стосовно всебічної підтримки дітей.

11:45 22.11.2019

Громада дружня до дітей та молоді

31 жовтня та 01 листопада працівники відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення були учасниками тренінгу, що проводив дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в рамках проекту «Громада дружня до дітей та молоді». Хорошівська селищна рада долучилася до реалізації проекту в жовтні 2018 року і саме тому ми мали честь поділитися досвідом соціальної роботи в громаді поряд з 23 ОТГ з 13 регіонів України.

08:27 08.11.2019