Житомирська область, Хорошівський район

Соціальний захист

СПІЛЬНО ДОЛАЄМО ПРОБЛЕМИ

Робота спеціалістів відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради з сім’ями – це, насамперед, організація заходів, спрямованих на упередження, подолання чи мінімізацію складних життєвих обставин. Звісно, у цьому напрямку відділ працює за тісної підтримки соціальних партнерів, в т.ч. релігійних громад.

14:45 05.08.2020

ДОПОМОЖЕМО ОФОРМИТИ СОЦІАЛЬНІ ВИПЛАТИ

Відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради продовжує приймати заяви громадян щодо призначення житлової субсидії та різних видів державних соціальних допомог за адресою: смт. Хорошів, вул. Шевченка,42 (2 поверх поліклініка) за графіком роботи:

14:40 05.08.2020

Робота Мобільної бригади

Відділ сімї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради спільно з службою у справах дітей, працівниками поліції, в.о.старост продовжує працювати з населенням громади у напрямку упередження складних життєвих обставин, профілактики захворюваності на COVID-19. За час карантину Мобільна бригада відвідала сімї з дітьми у кожному населеному пункті ОТГ.

10:03 28.07.2020

Заходи, спрямовані на захист прав громадян похилого віку, осіб з інвалідністю

Відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради  проводить заходи, спрямовані на захист прав громадян похилого віку, осіб з інвалідністю.

09:06 20.07.2020

Консультування осіб з інвалідністю

14.07.2020р. в смт. Хорошів працівники відділу сім'ї,дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради та Хорошівського бюро правової допомоги провели День консультування осіб з інвалідністю за місцем їх проживання. Громадян поінформували про послугу з перевезення, забезпечення їх  технічними та іншими засобами реабілітації, оформлення статусу,права та обов'язки даних осіб.

08:11 16.07.2020

1ЧЕРВНЯ-МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬЗАХИСТУ ДІТЕЙ

З цієї нагоди відділ сім’ї, дітей молоді спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради провів 25 травня робочу нараду за участю начальника служби у справах дітей Олени Семеній, інспектора ювенальної превенції Василя Кривця, директора будинку культури Зофії Райковської, методиста  будинку культури Віталія Райковського.

15:34 26.05.2020