Житомирська область, Хорошівський район

Соціальний захист

1ЧЕРВНЯ-МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬЗАХИСТУ ДІТЕЙ

З цієї нагоди відділ сім’ї, дітей молоді спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради провів 25 травня робочу нараду за участю начальника служби у справах дітей Олени Семеній, інспектора ювенальної превенції Василя Кривця, директора будинку культури Зофії Райковської, методиста  будинку культури Віталія Райковського.

15:34 26.05.2020

Працюють і мами і діти

В період карантину працівниками відділу сім′ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення проводилася робота з жінками,  які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують соціальної  підтримки в рамках конкурсу на кращу господиню - «Марафон чистоти», що завершиться до Дня Незалежності та залученню дітей до участі у конкурсі малюнків.

14:20 15.05.2020

СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА НАСЕЛЕННЯ

Відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради повідомляє, що продовжується прийом громадян за зверненнями на призначення субсидій та державних допомог, а саме:

15:42 12.05.2020

Підтримка сімей в умовах карантину продовжується

Мобільна бригада соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від насильства за участю працівників відділу сім’ї, дітей молоді, спорту та соціального захисту населення та служби у справах дітей Хорошівської селищної ради, ювенальної превенції здійснила виїзд у Рижанський  старостинський округ та смт Хорошів для проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед сімей різних категорій щодо дотримання  умов карантину,  забезпечення  предметами першої необхідності, продуктами харчування, необхідності забезпечення безперервного дистанційного навчання дітей.

07:49 01.05.2020

Благодійність під час карантину

В Хорошівській громаді 139 одиноких непрацездатних громадян, які перебувають на обслуговуванні у відділі сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення,  напередодні Великодних свят отримали пасочки від нашого земляка народного депутата України Андрія Пузійчука та продуктові набори від ТОВ «Арітейл».

11:55 17.04.2020