Профілактична робота  з засудженими до покарання, не пов’язаними з позбавленням волі.

          Управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради продовжує активно співпрацювати з Житомирським районним сектором №2 філії Державної установи «Центр пробаціі» в Житомирській області у напрямку проведення профілактичних бесід з особами, засудженими до покарання, не пов’язаними з позбавленням волі.        Так, 14.02.2022 року, соціальні працівники  управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради Олена Якубенко та Олена Жиловська провели чергову зустріч з вищезазначеними особами та профілактичну бесіду  щодо відповідальності батьківства по відношенню до  неповнолітніх дітей, відповідальної поведінки та мобілізації власних ресурсів щодо запобігання виникнення проблем та конфліктів в сімї, ознайомили засуджених з переліком документів для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.  Робота з даними особами буде продовжуватися.  

Інформаційно-профілактичний захід для осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі

               На сьогодні проблема насильства в сім’ї надзвичайно актуальна для нашої держави, адже найбільше потерпають від нього  соціально-незахищені верстви населення, серед яких жінки та діти.              14 січня 2022 року в управлінні соціального захисту населення Хорошівської селищної ради проведено інформаційно-профілактичну зустріч із засудженим без позбавлення волі за участю працівників управління,  служби у справах дітей Хорошівської селищної ради, Житомирського РС №2 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області, дільничного місцевого відділення поліції, старости відповідного старостинського округу.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» триватиме з 25 листопада до 10 грудня

Незабаром в Україні відбудеться щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», проведення якої багато в чому залежить від підготовки спланованих заходів всіх зацікавлених установ та організацій.

Міжнародний День людей похилого віку

            1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний День людей похилого віку. Це день особливої уваги та пошани до покоління тих, хто на фронті чи в тилу, вистояли і зробили найбільший внесок у розбудову нашої держави.