День спільних дій в інтересах дітей

З метою залучення дітей до активно – пізнавального життя, поглиблення знань про права дитини згідно Конвенції ООН про права дітей та вміння застосовувати їх на практиці, з 18 по 20 листопада 2019 року проводилися відвідування сімей з дітьми за участю служби у справах дітей, в.о.старост, ювенальної превенції, дільничних інспекторів та працівників ДСНС. За ці дні ми поспілкувалися з батьками та дітьми з 12 сімей старостинських округів, працювали з учителями та медичними працівниками стосовно всебічної підтримки дітей.

Громада дружня до дітей та молоді

31 жовтня та 01 листопада працівники відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення були учасниками тренінгу, що проводив дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в рамках проекту «Громада дружня до дітей та молоді». Хорошівська селищна рада долучилася до реалізації проекту в жовтні 2018 року і саме тому ми мали честь поділитися досвідом соціальної роботи в громаді поряд з 23 ОТГ з 13 регіонів України.

День людей похилого віку

Відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради на виконання розпорядження № 303 від 30.08.2019 року « Про відзначення в області 1 жовтня Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана »  повідомляє про те, що до відзначення 1 жовтня Міжнародного дня людей похилого віку, Дня ветерана були проведені заходи, щодо вшанування людей похилого віку, ветеранів війни та праці: