Привітання ювілярів з 90-річчям

Кожен мешканець Хорошівської ОТГ не залишається поза увагою селищного голови Володимира Столярчука, а особливо люди поважного шанованого  віку.

Година спілкування

Соціальна служба та сектор пробації продовжують співпрацю спрямовану на ресоціалізацію засуджених осіб.

На Всеукраїнську акцію «Побачив? Прибери!»

На Всеукраїнську акцію «Побачив? Прибери!» до Всесвітнього дня прибирання (19 вересня) вийшли працівники селищної ради, відділів, установ та старостатів  громади. Акція проходить дружно, із завзяттям, - прибираються території паркової зони, автобусних зупинок, організацій та установ. Окремі мешканці громади наводять лад в обійстях та біля будинків.

Ресоціалізація засуджених – спільна справа

...відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради та Хорошівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області.

Основні якості соціального робітника

26.08.2020 року на семінарі-навчанні з соціальними робітниками  була проведена супервізія на тему «Основні якості соціального робітника», про що визначено у наказі Міністерства соціальної політики України від 12.06.2020 року № 414 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо супервізії працівників, які надають соціальні послуги»  з метою вдосконалення організації роботи соціальних робітників, упередження їх професійного вигорання та забезпечення всебічної підтримки.

Вітання з 90 – річним ювілеєм

25.08.2020 року вітання з 90 – річним ювілеєм від Хорошівської селищної ради отримали підопічні відділення соціального обслуговування вдома Стельмащук Марія Трохимівна 24.08.1930 р.н. – смт. Хорошів, вулиця Промениста та Ковальчук Лідія Олександрівна 23.08.1930 р.н. – смт. Хорошів, вулиця Героїв України, 53. Такий ювілей – дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Селищний голова Володимир Столярчук побажав ювіляркам, щоб подальший життєвий шлях ніколи і ні в чому не обтяжував, а освячувався любов'ю рідних , пошаною тих, хто поруч.

ДІТИ МАЛЮЮТЬ ТА ФОТОГРАФУЮТЬ

...і надсилають свої роботи на конкурс «Малюй українське», що організував відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради до Дня Незалежності.

Працюємо, допомагаємо та вчимося

Активно продовжується спільна робота працівників  відділу сім'ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення із спеціалістами Хорошівського бюро правової допомоги. Ми спільно відвідуємо родини, які з певних причин не мають можливості отримати консультації безпосередньо у бюро чи у відділі, проводимо інформаційні кампанії з метою покращання обізнаності мешканців громади про можливість отримання соціальних послуг, а також, коли це стосується захисту прав дітей, працюємо разом на прийомі у спеціалістів бюро правової допомоги.