Робота з засудженими спільно з центром пробації продовжується

          Для виправлення і ресоціалізації засуджених осіб важливе місце займає соціально-виховна робота. Така робота спрямована на формування   сумлінного ставлення до праці, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки.

Робота мобільної бригади

     Навіть в умовах карантину мобільна-бригада соціально-психологічної допомоги особам (в т.ч. дітям), які постраждали від домашнього насильства продовжує активну роботу з сім'ями (особами),які перебувають у складних життєвих обставинах.

Не припиняє роботу Служба з перевезення

      В управлінні соціального захисту населення Хорошівської селищної ради служба з перевезення осіб та дітей з інвалідністю з порушеннями опорно-рухового апарату продовжує надавати транспортні послуги (в межах Хорошівської об’єднаної територіальної громади - безкоштовно , за межами ОТГ автомобіль надається безкоштовно, а вартість пального здійснює замовник).

Допомога дітям України

     В рамках програми «Допомога дітям України», започаткованої Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою, Конгрес українців Канади, Канадсько-українська фундація, Help us Help та міжнародна корпорація Meest Express,   за сприяння Житомирського обласного центру соціальних служб,передалигуманітарну допомогу сім'ям, в яких проживають діти, які повернулися із закладів інституційного догляду та виховання.

Безпека понад усе

     Безпека проживання громадян, функціонування установ, організацій на території Хорошівської громади, упередження надзвичайних ситуацій – обговорювалися на робочій нараді селищної ради за участю представників  охорони здоров’я, ДСНС, соціального захисту, культури, освіти та психо – неврологічного інтернату.

Навчання для користі мешканців громади

      Щоб наблизити соціальні послуги до кожного мешканця Хорошівської громади, упереджувати соціальну напругу, сприяти у вирішенні проблем, спеціалісти управління соціального захисту населення у тісній взаємовигідній співпраці із соціальними партнерами проводять навчання соціальних робітників, робочі наради за участю старост.

Звіт про результати проведення внутрішнього моніторингу та оцінки якості соціальних послуг управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради за 2020 рік

     Наказом управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради від 04.01.2021 року № 12 затверджено Положення про комісію з моніторингу та оцінки якості соціальних послуг та склад комісії відповідно Закону України «Про соціальні послуги», Порядку проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг, постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 427 «Деякі питання здійснення контролю за додержанням вимог Закону України «Про соціальні послуги» та проведено моніторинг та оцінку якості соціальних послуг, наданих відділом сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення за 2020 рік.  

Година спілкування

             Соціальна служба та сектор пробації продовжують співпрацю спрямовану на ресоціалізацію засуджених осіб.