Дотримуватись правил безпеки при роботі в каналізаційних колодязях

Звертаємо увагу роботодавців на необхідність проведення профілактичних заходів з метою попередження  нещасних випадків, які трапляються при виконанні робіт по ремонту і експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж, колекторів, колодязів.

10:47 26.07.2021

До уваги отримувачів субсидій.

Міністерством соціальної політики України перераховано кошти за бюджетною програмою «Виплата деяких допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата комунальних послуг окремим категоріям населення» регіональним департаментам соціального захисту населення відповідно до поданих ними заявок.

09:28 12.07.2021

Оголошено XIIІ конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 24.05.2021 № 1687/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 28 травня по 02 серпня 2021 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс). Участь у конкурсі можуть брати адвокати, відомості про яких внесені до Єдиного реєстру адвокатів України.

11:28 01.07.2021

Хлорування води

В зв’язку з підвищенням середньодобової температури повітря, хлорування води у багатоповерхівках селища Хорошів перенесено, про що буде повідомлено додатково.

15:27 23.06.2021

Конкурс  з визначення проектів національно-патріотичного виховання та молодіжної політики

Міністерство молоді та спорту України з метою реалізації молодіжної політики та національно-патріотичного виховання оголошено конкурс  з визначення проектів національно-патріотичного виховання та молодіжної політики, розроблених інститутами громадського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2021 році на виконання відповідного наказу вищезгаданого Міністерства.

14:33 23.06.2021

Хорошівська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора Червоногранітнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Хорошівського району Житомирської області. Датою оголошення конкурсу вважати дату публікації оголошення на веб-сайті Хорошівської територіальної громади.

09:38 18.06.2021

09:38 18.06.2021

Хорошівська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора Зубринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирської області. Датою оголошення конкурсу вважати дату публікації оголошення на веб-сайті Хорошівської територіальної громади.

09:37 18.06.2021