Житомирська область, Хорошівський район

Шановні жителі Хорошівської громади!

Уряд України значно посилив заходи безпеки з 6 квітня, виклавши постанову від 11 березня 2020 року № 211“Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у новій редакції.   Просимо дотримуватись карантинних вимог на всій території Хорошівської селищної ради:

16:28 03.04.2020

Проведення дезінфікуючих заходів

Шановні жителі селища Хорошів, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 27 березня комунальною службою буде проводитись дезінфекція зупинок, дитячих майданчиків та місць масового перебування.

10:19 25.03.2020

Центр зайнятості інформує

Хорошівська районна філія організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19. У приміщенні філії розміщено оголошення про тимчасовий порядок роботи установи, адреса електронної пошти філії та обласного центру зайнятості, номер телефону чергового фахівця, номер телефону гарячої лінії обласного центру зайнятості, які ми створили для вашоїзручності. Номери телефонів тут: https://is.gd/Zs1MEj Прийом документів від клієнтів, у тому числі для фіксації наміру клієнта бути зареєстрованим як безробітним, здійснюється засобами електронного зв’язку або через скриньки для прийому кореспонденції, що розміщені у приміщенні філії. Опрацювання документів проходить щоденно орієнтовано об 11:00 та о 15:00), за результатами чого з вами зв’язується фахівець центру зайнятості, який спеціалізується на питанні, що вас цікавить. Звертаємо увагу, що вам необхідно обов’язково надати центру зайнятості актуальні контактні дані, за якими ви перебуваєте на постійному зв’язку.

14:54 20.03.2020