Житомирська область, Хорошівський район

Оголошення

Зміни до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

До уваги підприємців та суб’єктів підприємництва!      03 червня 2020 року набули чинності зміни до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 306 (Офіційний вісник України, 2020 р., № 36, ст. 1193).   Відтепер допомога по частковому безробіттю стала доступна практично всім підприємцям та підприємствам, які зупинили чи скоротили діяльність через карантин.       Зокрема: ?? можливість отримувати допомогу по частковому безробіттю можуть тепер не тільки наймані працівники, а й фізичні особи - підприємці; ?? термін для звернення за отриманням допомоги по частковому безробіттю збільшено до 90 календарних днів з моменту зупинення (скорочення) діяльності. ?? допомога по частковому безробіттю звільнена від оподаткування;

16:37 09.06.2020

Державна служба зайнятості презентує

Державна служба зайнятості презентує ??покрокову інструкцію для роботодавців, які ??мають право на допомогу по частковому безробіттю. Зауважимо, що допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого та середнього бізнесу????, які: ?зупинили або ж скоротили діяльність через карантин; ?сплачували ЄВ упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення чи скорочення діяльності, за найманих працівників і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до центру зайнятості. Уся інформація і, власне, інструкція з детальним описом кожного ??кроку - на нашому сайті???? в розділі «Роботодавцям» -https://is.gd/sCGoBM. Ознайомтесь, будь ласка, з нею. #ДСЗ #роботодавець #служба_зайнятості..

17:05 27.05.2020

ОГОЛОШЕННЯ

10.04.2020 року  виконком Хорошівської селищної ради ухвалив обмежувальні заходи на період Великодніх свят та поминальних днів на території Хорошівської селищної об’єднаної територіальної громади.

20:59 10.04.2020

Шановні жителі Хорошівської громади!

Уряд України значно посилив заходи безпеки з 6 квітня, виклавши постанову від 11 березня 2020 року № 211“Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у новій редакції.   Просимо дотримуватись карантинних вимог на всій території Хорошівської селищної ради:

16:28 03.04.2020

Проведення дезінфікуючих заходів

Шановні жителі селища Хорошів, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 27 березня комунальною службою буде проводитись дезінфекція зупинок, дитячих майданчиків та місць масового перебування.

10:19 25.03.2020