Шановні жителі Хорошівської громади!

16:15 05.05.2021

Оголошується конкурс

Хорошівська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора Зубринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирської області. Датою оголошення конкурсу вважати дату публікації оголошення на веб-сайті Хорошівської територіальної громади.

13:19 30.04.2021

Оголошується конкурс

Хорошівська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора Червоногранітнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Хорошівського району Житомирської області. Датою оголошення конкурсу вважати дату публікації оголошення на веб-сайті Хорошівської територіальної громади.

13:17 30.04.2021

Оголошується конкурс

Хорошівська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора Краївщинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Житомирської області. Датою оголошення конкурсу вважати дату публікації оголошення на веб-сайті Хорошівської територіальної громади.

13:16 30.04.2021

Увага! Вибухонебезпечні предмети!

Як виглядають вибухонебезпечні предмети, і що необхідно знати при їх виявленні? Протитанкові та протипіхотні міни мають форму ящиків, плоских циліндрів, металевих станків і т.п.

10:44 28.04.2021

Хорошівська селищна рада інформує

07 квітня 2021 року на інформаційному порталі селища Хорошів «Хорошів Онлайн» у Фейсбуці https://www.facebook.com/105579601418196/posts/167691688540320 було оприлюднено інформацію про закупівлю Хорошівською селищною радою 15.12.2020 року дисків до бензотримера. Дана інформація є неповною, навмисно викладена автором у провокаційній формі.

14:04 09.04.2021

НЕБЕЗПЕКА ДОВКІЛЛЮ ТА МАЙБУТНІМ ПОКОЛІННЯМ

Незабаром поминальні дні. Прийнято прибирати та прикрашати могили вінками та квітами. Останні роки популярними стали штучні квіти, виготовлені з пластику. Нажаль немає жодного безпечного методу їх утилізації. Кожна квіточка на вінку складається із кількох деталей, які виготовляються з різного виду пластику. Він, зазвичай, не маркований. Через це його неможливо розсортувати для переробки.Пластик, з якого зроблені квіти, розкладається понад сто років. Крім того, під впливом сонячного світла та під час розкладання, він виділяє канцерогени, які небезпечні для здоров'я людей та довкілля. Захоронення або спалювання штучних квітів – несе непоправну шкоду. При спалюванні в атмосферне повітря виділяється велика кількість діоксинів, тобто хлорованих вуглеводів, що є надзвичайно канцерогенними, як наслідок зниження імунітету, погіршення здоровя у людей, виникнення онкологічних захворювань.

15:57 07.04.2021