Оголошення

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування (містобудівної документації місцевого рівня)

Повідомлення  про оприлюднення проекту документа державного планування (містобудівної документації місцевого рівня) «Детального  плану території земельної ділянки  площею 0,0546 га розташованої по вул.  Героїв України, 25 в  смт. Хорошів, Хорошівського району Житомирської області,  цільове призначення – 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

16:05 11.11.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Хорошівське ЖКП повідомляє, що 22.10.2020р. з 09.00 до 17.00 буде припинео водопостачання, у зв'язку з плановою заміною насоса на свердловині.

14:10 21.10.2020

«Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки

Хорошівська селищна рада повідомляє, що Хорошівський район віднесений до  «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, який передбачає (враховуючи протиепідемічні обмеження, передбачені для “зеленого” та “жовтого” рівня епідемічної небезпеки), заборону на:

14:02 19.10.2020