ОГОЛОШЕННЯ

Доводимо до відома жителів селища, що у зв'язку із терміновою аварійною заміною водонапірного насосу у водозабірній скважині Житлово-комунального підприємства, тимчасово зупинено водопостачання в смт.Хорошів.

11:35 15.02.2021

Розірвання договорів оренди землі

Останнім часом чимало громадян в нашому регіоні звертаються до органів місцевого самоврядування, зокрема сільських рад та ОТГ з приводу можливості розірвання договору оренди земельної ділянки в разі невиконання орендарем своїх обов’язків. З цією метою та в межах реалізації Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України» фахівці Хорошівського бюро правової допомоги здійснюють виїзні прийоми громадян до мешканців громад, яким проводять правороз’яснювальну роботу стосовно розірвання договорів оренди землі.

08:43 06.01.2021