05.12.2017р.

Всі ми знаємо, що спорт – це запорука здоров’я, це невід’ємна частина, особливо, шкільного життя. Саме тому, приємно зазначити, що наші любителі шкіряного м’яча здобули чергову перемогу у змаганнях, що проходило у Селянщинському ліцеї на Кубок пам’яті Олександра Голяченка, життя якого обірвалося в зоні АТО. А ще приємніше, що про це написала громадська газета Черняхівського району «Освітянин Черняхівщини».

Варто зазначити, що команда футболістів Хорошівської ОТГ перемогла черняхівців і в змаганнях на Кубок Міністра оборони.

Отож, віримо й у наступні перемоги футболістів, щиро дякуємо їх вчителям та тренерам і знаємо, що сила спорту сприятиме становленню нашої громади.

С.Баранівський, спеціаліст відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення