Змагалися інтелектуали

20 березня 2019 року на базі Селянщинського спортивного ліцею проходили обласні пошукові  змагання з шашок та шахів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» . Участь у змаганнях прийняло тринадцять команд  з шахів та шашок зі всієї області. Команда від Хорошівської ОТГ також прийняла участь у цих змаганнях до складу якої входили гравці: Нонік Радіон, Степура Артем, Опанасюк Анна, Романчук Анастасія, Лисюк Микола, Опанасюк Сергій, Михайленко-Мошковська Моніка, Костенко Вікторія. Наша команда з шашок посіла четверте загальнокомандне місце. Вдало виступили наші шахісти, які посіли перше місце. Переможці змагань були нагороджені кубком, грамотами та медалями обласної організації ВФС «Колос». Дякуємо вчителям фізичної культури та тренерам ДЮСШ Орловському В.М., Чернишу О.В., Сахненку Б.В., Дзюбенку Ю.Д. та Муському А.Л. за підготовку команди та участі її в змаганнях.

Провідний фахівець  Володимир Панченко