ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА НАШОГО ХОРУ

Нещодавно Народний хор української пісні Хорошівського будинку культури (керівник Любов Пастушенко) взяв участь у Vll дистанційному  обласному  конкурсі хорової пісні пам'яті Анатолія Пашкевича "Мамина вишня", у якому взяли участь більше сорока творчих аматорських народних колективів з усіх куточків Житомирської області, та здобув ПЕРШЕ МІСЦЕ  у номінації «Народні хори», а також став володарем СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗУ «Краще виконання твору Анатолія Пашкевича» - за твір на музику А. Пашкевича, вірші В. Симоненка  кантата «Лебеді материнства», частина ІІІ «Здрастуй, сонце» (соліст Сергій Тичина).

08:28 18.05.2021

Андріївські вечорниці

12 грудня в  Хорошівському Будинку культури відбувся масовий захід – театралізоване дійство «Андріївські вечорниці». На вечорницях було показано одну із сторінок молодості наших предків, їх звичаї та обряди.

15:21 15.12.2019