Житомирська область, Хорошівський район

Хорошівська дитячо-юнацька спортивна школа налічує 8 відділень з видів спорту :

• Баскетбол
  • Волейбол
  • Футбол
  • Бокс
  • Фрі-файт
  • Спортивна аеробіка
  • Настільний теніс
  • Шахи

Спортивна школа за зимово-весняний період прийняла участь  в різних змаганнях обласного рівня.

З 23 по 25 лютого у м. Житомирі  у спортивному комплексі «Авангард» відбувся відкритий Кубок С.П. Корольова зі спортивної аеробіки серед ДЮСШ. В змаганнях приймали участь команди з міст Мирноград, Суми, Бердянськ, Гірник, Черкаси, Селідово, Торнопіль, Боярка, Вишгород,  Київ, Харків, Покровськ, Житомир,Хорошів.

Команду  нашої ДЮСШ представляли такі спортсмени : Добровольська Вікторія, Литвинчук Софія, Івашко Адріана,Могилянець Дарина,  Ярощук Вікторія, Литвинчук Олександр, Гриценюк Віталій, Яхимович Мирослава, Гриценюк Олександра.

В індивідуальних вправах серед хлопців наші юні спортсмени полсіли відповідно 7 та 9 місце.В програмі «Змішані пари» Кузьменко Софія та Гриценюк Віталій зайняли 6 місце,Гриценюк Олександра та Литвинчук Олександр – 7 місце.

24 лютого в Селянщинському спортивному ліцеЇ відбулись обласні пошукові змагання з тенісу настільного, в яких взяли участь команди с. Селянщина, смт.Пулини,  м.Радомишль, м. Коростень, с. Глибочиця і  команда Хорошева  . Найкраще з наших спортсменів

виступили :Недзельський Рувим – 4 місце, Антимонюк Кирил – 5 місце, Лайчук  Анна - 6 місце, Ільїн Даниїл – 8 місце.

10 березня в м. Житомирі пройшов чемпіонат Житомирської області з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2002-2007 р.н.. В командному заліку команда Хорошівської ДЮСШ посіла 10 місце з 15 команд.

25-17.03.2017 р. в м. Житомирі пройшов чемпіонат Житомирської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 10 років. ДЮСШ представляли Панченко Назарій та Кондратюк Олександр. З 52 учасників змагань Панченко Назарій зайняв 10 місце.

07-09.04.2017 р. проводився чемпіонат Житомирської області з боксу серед юніорів та молоді 1999-2000 р.н. Відрядили команду ДЮСШ у складі: Дикий Володимир І місце ( 66 кг), Вольський Віталій – І місце(63 кг), Кривенко Артем- 1 місце(+91 кг), Солопака Данило 1 місце (60 кг), Саченко Дмитро – 3 місце (60 кг), Мельниченко Віталій – 4 місце (64 кг).

21-23.04.2017 р. відбувся чемпіонат Житомирської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 8 років, в якому взяли участь 10 юних шахматистів Хорошівської ДЮСШ. Всіх учасників -  50 чол. Найкраще з наших спортсменів виступили : Кузьменко Софія – 6 місце, Колесник Іван – 7 місце.

Команда Хорошівської ДЮСШ відділення футболу приймає участь у дитячо-юнацькій футбольній лізі Житомирської     області 2016-2017 н.р. серед ДЮСШ , яка проходить за коловою системою і поділена на сезони «Осінь» - «Весна».

11 квітня відбулася гра між командою Хорошівської ДЮСШ та командою Олевська, яка закінчилася нашою перемогою з рахунком 4:1.   14 квітня наші команди змагалися з командами Овруча – рахунок 2:3(молодші) та 1:4(старші) на користь команди Овруча.

20 квітня гра між командами Хорошева та Коростеня закінчилася «нічиєю» серед молодших та рахунком 2:3 серед старших на користь команди Коростеня.

Гімназіада школярів

В листопаді місяці були проведені змагання з шахів, баскетболу (дівчата) та волейболу (юнаки) в залік Гімназівди школярів 2019-2020 навчальних років. В змаганнях з шахів перше місце посіла команда Рижанського ліцею, друге місце команда Хорошівського ліцею №2, третіми були учні Хорошівського ліцею №1.Серед шкіл І-ІІ ст. перше місце Давидівська ЗОШ, друге – Сколобівська ЗОШ, третє – Давидівська ЗОШ.

14:37 29.11.2019

ХОРОШІВ СПОРТИВНИЙ

Хорошівська селищна рада приймала участь у обласному щорічному конкурсі «Краща спортивна громада». Надзвичайно приємно, що маємо успіхи в цій галузі, і як було зазначено  на  засіданні обласної комісії з проведення цього конкурсу, що відбулося обласній раді 23 жовтня, керівництво Хорошівської селищної ради відповідально відноситься до розвитку спорту в громаді, відчувається система в проведенні заходів та фінансуванні цього напрямку діяльності.

08:49 29.10.2019

Козацькі забави

13 жовтня, на передодні свята Дня Захисника України,  другий рік поспіль в смт.Хорошів пройшли змагання «Козацькі забави» серед команд старостинських округів Хорошівської селищної ради, підготовлені відділом сім’ї, дітей, молоді,спорту та соціального захисту населення, відділом та будинком культури, дитячо – юнацькою спортивною школою. Участь в змаганнях прийняло шість команд. Змагання проходили з шашок, гирьового спорту, перетягування канату та міні-футболу. За результатами змагань в командному заліку перше місце посіла команда Хорошівської селищної ради, другими були спортсмени з Дворищенського старостинського округу та третю сходинку турнірної таблиці посіли учасники Сколобівського старостинського округу. Переможці змагань були нагороджені селищною радою, відділом сім’ї, дітей, молоді,спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради грамотами та грошовими сертифікатами на придбання спортивного інвентарю.

11:41 15.10.2019