Хорошівська дитячо-юнацька спортивна школа налічує 8 відділень з видів спорту :

• Баскетбол
  • Волейбол
  • Футбол
  • Бокс
  • Фрі-файт
  • Спортивна аеробіка
  • Настільний теніс
  • Шахи

Спортивна школа за зимово-весняний період прийняла участь  в різних змаганнях обласного рівня.

З 23 по 25 лютого у м. Житомирі  у спортивному комплексі «Авангард» відбувся відкритий Кубок С.П. Корольова зі спортивної аеробіки серед ДЮСШ. В змаганнях приймали участь команди з міст Мирноград, Суми, Бердянськ, Гірник, Черкаси, Селідово, Торнопіль, Боярка, Вишгород,  Київ, Харків, Покровськ, Житомир,Хорошів.

Команду  нашої ДЮСШ представляли такі спортсмени : Добровольська Вікторія, Литвинчук Софія, Івашко Адріана,Могилянець Дарина,  Ярощук Вікторія, Литвинчук Олександр, Гриценюк Віталій, Яхимович Мирослава, Гриценюк Олександра.

В індивідуальних вправах серед хлопців наші юні спортсмени полсіли відповідно 7 та 9 місце.В програмі «Змішані пари» Кузьменко Софія та Гриценюк Віталій зайняли 6 місце,Гриценюк Олександра та Литвинчук Олександр – 7 місце.

24 лютого в Селянщинському спортивному ліцеЇ відбулись обласні пошукові змагання з тенісу настільного, в яких взяли участь команди с. Селянщина, смт.Пулини,  м.Радомишль, м. Коростень, с. Глибочиця і  команда Хорошева  . Найкраще з наших спортсменів

виступили :Недзельський Рувим – 4 місце, Антимонюк Кирил – 5 місце, Лайчук  Анна - 6 місце, Ільїн Даниїл – 8 місце.

10 березня в м. Житомирі пройшов чемпіонат Житомирської області з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2002-2007 р.н.. В командному заліку команда Хорошівської ДЮСШ посіла 10 місце з 15 команд.

25-17.03.2017 р. в м. Житомирі пройшов чемпіонат Житомирської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 10 років. ДЮСШ представляли Панченко Назарій та Кондратюк Олександр. З 52 учасників змагань Панченко Назарій зайняв 10 місце.

07-09.04.2017 р. проводився чемпіонат Житомирської області з боксу серед юніорів та молоді 1999-2000 р.н. Відрядили команду ДЮСШ у складі: Дикий Володимир І місце ( 66 кг), Вольський Віталій – І місце(63 кг), Кривенко Артем- 1 місце(+91 кг), Солопака Данило 1 місце (60 кг), Саченко Дмитро – 3 місце (60 кг), Мельниченко Віталій – 4 місце (64 кг).

21-23.04.2017 р. відбувся чемпіонат Житомирської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 8 років, в якому взяли участь 10 юних шахматистів Хорошівської ДЮСШ. Всіх учасників -  50 чол. Найкраще з наших спортсменів виступили : Кузьменко Софія – 6 місце, Колесник Іван – 7 місце.

Команда Хорошівської ДЮСШ відділення футболу приймає участь у дитячо-юнацькій футбольній лізі Житомирської     області 2016-2017 н.р. серед ДЮСШ , яка проходить за коловою системою і поділена на сезони «Осінь» - «Весна».

11 квітня відбулася гра між командою Хорошівської ДЮСШ та командою Олевська, яка закінчилася нашою перемогою з рахунком 4:1.   14 квітня наші команди змагалися з командами Овруча – рахунок 2:3(молодші) та 1:4(старші) на користь команди Овруча.

20 квітня гра між командами Хорошева та Коростеня закінчилася «нічиєю» серед молодших та рахунком 2:3 серед старших на користь команди Коростеня.