Спартакіада допризовної молоді

17 квітня в смт.Хорошів  на стадіоні «Спартак» пройшла спартакіада допризовної молоді серед учнів 10-11 класів.  Участь в змаганнях прийняло п’ять команд ЗОШ Хорошівської громади. Змагання проходили з чотирьох видів: біг 100м, метання гранати, підтягування на перекладині та біг1500м. За результатами змагань перше місце посіла команда Хорошівської гімназії, друге місце -  учні Рижанської гімназії, третє – команда Хорошівського НВК, четверте – спортсмени Краєвщинського НВК, п’яту сходинку турнірної таблиці посіла команда Зубринської ЗОШ. Переможці змагань були нагороджені кубком, медалями,грамотами відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради.

Володимир Панченко провідний фахівець відділу.