Громадські організації

1.Районна рада ветеранів.

2. Громадський контроль.

3. Територіальний жіночий центр.

4. “Нитка Аріадни”.

5. Українське товариство мисливців та рибалок.

6. Районна громадська організація „Захист дітей війни”.

7. Спорт клуб „Олімп”.

8. Культурно-просвітницька спілка поляків ім. Владислава Реймонта.

9. „Екологія та соціальний захист Житомирської області”;

10. ТСОУ;

11. ГО “Самоцвіти”;

12. Громадське формування “Дозор”;

13. ГО “Товариство рибалок селища Володарськ-Волинський”.

14. Громадська організація "Грушківські обрії"

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ГРУШКІВСЬКІ ОБРІЇ»

код ЄДРПОУ 37720706

Метою діяльності ГО є задоволення та захист своїх законних, соціальних, творчих, вікових, національних, культурних, спортивних та інших соціальних інтересів.

Сприяння практичному здійсненню загальнодержавних регіональних місцевих програм, що спрямовані на розвиток місцевої громади. Створення умов для розвитку малого і середнього бізнесу в регіоні.Розвиток громадської активності жителів регіону. Участь у розробці різного роду програм і проектів, реалізує суспільно важливі проекти.

Участь в організації і проведення згідно з чинним законодавством конференції, ярмарок, тощо. Сприяння підвищення правової свідомості громадян.Здійснення співпраці з громадським організаціями міжнародними та національними організаціями і закладами інших країн.

 

“Нитка Аріадни”.

Володарськ-Волинська районна благодійна громадська жіноча організація «Нитка Аріадни» створена у 1998 році, хоча офіційно зареєстрована у 2001 році (Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації №1 від 20 травня 2001 року).

 

Засновники: Лізун Софія Ямальдинівна,

Базилюк Тетяна Леонтіївна – пенсіонерка, тел 096-1794538.

Мінялук Галина Леонідівна, тел. 097-2514687, 0939075317.

 

Голова організації – Галина Мінялук.

Заступник голови – Наталія Ананченко.

 

Цілі організації: Здійснення благодійної діяльності, спрямованої на надання соціально-психологічної, правової, інформаційної, а також матеріальної та фінансової допомоги жінкам та їх сім’ям, малозабезпеченим і знедоленим прошаркам населення; організація заходів оздоровчого, екологічного, освітнього та культурного характеру.

 

Цільова аудиторія: Діяльність БГЖО «Нитка Аріадни» спрямована на людей різних вікових категорій, дітей, підлітків, молодь, людей з обмеженими фізичними можливостями, громадян похилого віку.

Організація працює в межах Володарсько-Волинського району Житомирської області.

 

Напрямки діяльності:

  • Консультування, надання психологічної, медичної, соціальної, педагогічної допомоги жінкам, що потрапили у кризову ситуацію, а також членам їх родин.
  • Організація культурно-масових заходів різної тематики, виставок художньо-прикладного мистецтва, екскурсій, круглих столів, екологічно спрямованих заходів.
  • Впровадження міжнародних новітніх навчальних програм у школах району, спрямованих на формування у дітей навичок здорового способу життя.

 

Результати попередньої роботи:

У 2004-2005 роках було успішно реалізовано проект, спрямований на залучення жінок Володарсько-Волинського району до активної громадської діяльності та набуття ними лідерських навичок. Проект реалізовано за кошти Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

 

У 2005 році було реалізовано міні-проект, що фінансувався фондом Стефана Баторія та був наданий БГЖО «Нитка Аріадни» через Житомирський Обласний Центр Молодіжних Ініціатив – «Школа активного громадянина». Результатом проекту було створення трьох громадських організацій на базі загальноосвітніх закладів району та видання буклету «Порядок утворення і діяльність молодіжних та дитячих громадських організацій».

 

Організація у співпраці з відділом освіти райдержадміністрації брала безпосередню участь у проекті Житомирського Обласного Центру Молодіжних Ініціатив та Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Молодь за права дітей».

 

У 2005 році голова організації за підсумками традиційного в районі конкурсу «Жінка року» була визнана кращою в номінації «Громадський діяч»

Члени організації упродовж багатьох років займаються волонтерською роботою з допомоги одиноким людям, жінкам, що потрапили в складні життєві обставини, людям з обмеженими фізичними можливостями та іншим незахищеним верствам населення.

Організація постійно співпрацює з районним осередком Червоного Хреста. Допомагає у зборі благодійної допомоги.

Проводилися заходи культурно-просвітницького, морально-етичного характеру для жінок організації та їх сімей.

Упродовж багатьох років БГЖО «Нитка Аріадни» тісно співпрацювала з відділом освіти РДА, освітніми закладами району з впровадження міжнародних новітніх навчальних програм у школах району.

У листопаді 2014 року активісти «Нитки Аріадни» організували семінар-тренінг з написання грантових проектів для представників громадських організацій, національних меншин, для працівників місцевого самоврядування, активу району.

А у 2015 році БГЖО «Нитка Аріадни» виступила ініціатором і співорганізатором проведення в смт Іршанск семінару-тренінгу «Толерантність і профілактика крос-культурних конфліктів. Життя на новому місті – переваги та виклики» в рамках проекту «Налагодження системи відновлення психічного здоров’я та соціальної адаптації переселенців у Житомирській області в  місцях їхнього компактного проживання» програми Міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» «Підтримка внутрішньо переміщених осіб в Україні» та за фінансової підтримки UniСredit Bank Україна.

З грудня 2015 року БГЖО «Нитка Аріадни» на базі Володарськ-Волинського територіального центру з соціальної допомоги (надання соціальних послуг) впроваджує проект «Активне життя на пенсії – запорука здоров’я та активного довголіття».

Проект фінансується в рамках програми Фонду Східна Європа «Створення центрів соціальної активності для людей похилого віку», яка фінансується ФОНДОМ «Монсанто».

Організація постійно співпрацює з Благодійним фондом «ОВЕС» по збору пластикових кришечок на виготовлення протезів для воїнів АТО.

БГЖО «Нитка Аріадни» постійно співпрацює з районною організацією Товариства Червоного Хреста по збору гуманітарної допомоги для незахищених верств населення.

 

Громадська організація «САМОЦВІТИ»

Громадська організація «САМОЦВІТИ» створена у 2012 році ( Дата державної реєстрації 02.04.2012 року, ідентифікаційний код юридичної особи: 37720727).

Засновники: Онофріюк Валентина Григорівна

                       Тарасюк Ніна Олександрівна

Голова організації: Тарасюк Ніна Олександрівна

Заступник голови:Лиман Ольга Василівна

Мета організації: задоволення та захист своїх законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших соціальних інтересів. Здійснення підтримки у реалізації соціальних програм на локальному рівні у сфері освіти, науки, культури, мистецтва, інформації, туризму, спорту, дозвілля, охорони здоров`я, соціального захисту, місцевого самоврядування.

Цільова аудиторія: мешканці Хорошівської громади, соціально незахищені громадяни, особи з особливими потребами, молодь, ветерани війни, внутрішньо переміщені особи, багатодітні сім`ї.

Напрямки діяльності:

2012 рік- участь у спільному Проекті Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Мсіцевий розвиток, орієнтований на громаду» , спіфінансування проекту «Капітальний ремонт ДНЗ «Веселка» всмтВолодарськ-Волинський Житомирської області (енергозберігаючі заходи).

2015 рік- реалізація грантового проекту «Капітальний ремонт вуличного освітлення з використанням інноваційних енергоефективних заходів (ВДЕ) енергія сонця сіл Пятирічка, Рудня Шляхова, смт.Володарськ-Волинський, Володарсько-Волинського району Житомирської області»(Фонд Монсанто).

2016 рік- збір благодійних коштів на встановлення погруддя Т.Г.Шевченку в смт.Хорошів (Володарськ-Волинський).

Організація та участь в прибираннях, озелененнях та благоустрої вулиць, парку, скверів в смт Хорошів.

Постійна співпраця із органами місцевого самоврядування.

Під час повномасштабного вторгнення росії  на територію України члени організації вносять посильну допомогу на потреби ЗСУ : плетуть маскувальні сітки, збирають продукти харчування, одяг, готують страви.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь