Кубок мера

9 липня в смт.Хорошів пройшов третій тур змагань з міні-футболу на Кубок мера серед команд Хорошівської селищної ради. Команда Хорошівської ДЮСШ перемігши команду ФСК «Спартак» з рахунком 5:2 очолила турнірну таблицю. ФК «Хорошів» здобувши перемогу над «Рятівником» 3:1 посідає друге місце. Динамо переміг  команду Кванта-Тріліант з рахунком 6:5  замикає трійку лідерів змагань. В наступному турі 12 липня зустрінуться : Кванта-Тріліант - ФСК «Спартак», Динамо – ФК Хорошів,  ДЮСШ - Рятівник. Початок ігор о 18.00 стадіон «Спартак».

Провідний фахівець Володимир Панченко

16 липня в смт.Хорошів пройшов останній тур змагань з міні-футболу на Кубок мера серед команд Хорошівської селищної ради. Команда Хорошівської ДЮСШ набравши 15 очок очолює турнірну таблицю. ФК «Хорошів» маючи одну гру в запасі  посідає друге місце.  Третє місце в турнірній таблиці посідає ФСК «Спартак». В наступному турі 23 липня  зустрінуться : Кванта-Тріліант – Рятівник, ФСК «Спартак» - Динамо ,

ФК Хорошів -  ДЮСШ . Початок ігор о 18.00 стадіон «Спартак. Запрошуємо вболівальників на стадіон підтримати свої команди.

Провідний фахівець Володимир Панченко