Двоє осіб із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування отримали соціальне житло!

Хорошівська селищна рада, спільно з відділом сім’ї,дітей, молоді,спорту та соціального захисту населення протягом 2018 року активно  проводили підготовчу роботу для отримання коштів субвенцій на придбання соціального житла, скрупульозно займались пошуком необхідних житлових об’єктів.

З ініціативи селищного голови В.В.Столярчука,відповідно регіональної (комплексної) цільової соціальної  Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх  числа  на 2018-2022 роки та субвенції з державного бюджетущо передбачаютьпридбання соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа (від 18 до 23 років), які перебувають на соціальному квартирному облікув органах місцевого самоврядуванняпридбано соціальне житло – однокімнатна квартира в смт.Хорошівпров.Гагаріна,6 кв.13та однокімнатна квартира в смт. Хорошів, вул. Героїв України,55 кв.39.

11.03.2019 року, подарунок на день народження – ключі від квартири отримав Бондарчук Максим Михайлович.

15.03.2019 року, особа з числа дітей- сиріт, на долю якої випало чимало випробувань, Мороз Надія Сергіївна такожотримала квартиру в якій буде впевненіше себе почувати та будувати плани на майбутнє.

Команда Хорошівської селищної ради протягом року працювала як єдиний механізм та зробила  велику корисну справу  для вирішення житлових проблеми  посиротілих дітей.

Уповноважений представник із захисту  прав дітей

Семеній О.І.