Житомирська область, Хорошівський район

Служба у справах дітей

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Створення патронатних сімей в Хорошівській ОТГ

Житлова комісія 03.10.2019р.

Повідомляємо, що рішенням Житомирської обласної ради від 17.09.2019 №1585 «Про внесення змін до обласного бюджету Житомирської області на 2019 рік» Хорошівському району затверджено субвенцію з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа в сумі 968688 грн.

13:58 08.10.2019

Спільно подбаємо про забезпечення житлових/майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

11:23 08.08.2019

Спільно подбаємо про безпеку дітей влітку

Триваютьлітніканікули, відпустки.На жаль, часто через необережністьдітей та недбалістьдорослих пора відпочинку не проходить без прикрихвипадків. Легковажнеповодженнядітей з вогнем, водою, газом, незнанняелементарних правил безпечноїповедінки – першопричинисумних та трагічнихнаслідків.  Бідатрапляєтьсятоді, коли дітейзалишаютьнапризволяще, коли батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків, нехтують потребами дітей. Тому, суб’єкти соціальної роботи Хорошівської ОТГ (служба у справах дітей, відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення, ювенальна превенція Хорошівського відділу поліції, в.остарост) систематичноздійснюють відвідування сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітних, малозабезпечених сімей, родин опікунів/піклувальників та інших для того, щоб мінімізувати ризик для життя своїх маленьких мешканців громади. Так,  08.07.2019 у Грушківському, Рижанськомустаростинських округах вище вказаними організаціями проведена профілактична робота з батьками та дітьми, щодо безпечної поведінки  влітку, відповідального батьківства. Членам відвіданих родин були роздані інформаційні пам’ятки, листівки з правилами безпеки на воді, в лісі; номерами телефонів пожежних-рятувальників, поліції, швидкої допомоги, соціальних служб, куди можна звернутися у разі небезпеки. Вже в котре наголошували батькам,

11:31 11.07.2019

Хорошівська ОТГ проводить профілактичні рейди.

02.07.2019 року в Сколобівськомустаростинському окрузі, служба у справах дітей  Хорошівської селищної ради спільно із соціальними партнерами (ювенальна превенція Хорошівського ВП, відділ сім’ї дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення, в.о.старостиСколобівського с/о) провели профілактичний рейдсеред сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Під час рейду перевірено житлово-побутові умови проживання сімей, із членами родинпроведені профілактичні бесіди щодо ведення здорового способу життя, поліпшення санітарно-гігієнічних норм в помешканні, цільового використання державних соціальних виплат на дітей.

08:23 05.07.2019

Хорошівська ОТГ підтримує  талановитих дітей!

Зі слів селищного голови Столярчука Володимира Володимировича обдаровані, талановиті діти – це майбутня творча й інтелектуальна еліта  нашого країни. Виявлення та підтримка  таких  дітей  допомагає їх творчій реалізації, завзятості й сміливості у своїх прагненнях. Наша громада пишається своїми юними талантами, які  пензлем та фарбою прикрашають наше селище.

16:41 26.06.2019

Працює міждисциплінарна команда

19 – 20 червня 2019 року у Хорошівській ОТГ на базі будинку культури  пройшов тренінг  для членів міждисциплінарної команди із запровадження та надання послуги патронату,  організований Житомирським обласним центром  соціальних служб для сім’ї, дітейтамолоді.

13:41 26.06.2019