Служба у справах дітей

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Створення патронатних сімей в Хорошівській ОТГ

Щасливе дитинство

1 червня у всьому світі відзначають День захисту дітей. Цей день асоціюється з веселощами, морозивом, атракціонами і початком літніх шкільних канікул. Саме цього дня в Хорошівській громаді службою у справах дітей, управлінням соціального захисту населення, відділом культури, центром дитячої та юнацької творчості Хорошівської селищної ради було організовано та проведено до Дня захисту дітей вуличне свято «Щасливе дитинство».

22:36 01.06.2021

Профілактичний рейд

Діяльність служби у справах дітей  базується на захисті прав та інтересів дітей.  Саме тому служба у справах дітей Хорошівської селищної ради  спільно із суб’єктами соціальної роботи постійно проводить цільові профілактичні рейди,  метою яких є запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей, насильства в сім’ї, профілактика дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та надання їм захисту та підтримки.

14:21 07.05.2020

ЗВІТ про роботу служби у справах дітей виконавчого комітету Хорошівської селищної ради за квітень-грудень 2019 року

Служба у справах дітей Хорошівської селищної ради була утворена відповідно рішення Хорошівської селищної ради від 21.12.2018 року № 447 «Про створення служби у справах дітей Хорошівської селищної ради», як окрема юридична особа почала функціонувати з 01.04.2019 року.

15:08 09.01.2020