Житомирська область, Хорошівський район

Служба у справах дітей

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Створення патронатних сімей в Хорошівській ОТГ

Профілактичний рейд

Діяльність служби у справах дітей  базується на захисті прав та інтересів дітей.  Саме тому служба у справах дітей Хорошівської селищної ради  спільно із суб’єктами соціальної роботи постійно проводить цільові профілактичні рейди,  метою яких є запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей, насильства в сім’ї, профілактика дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та надання їм захисту та підтримки.

14:21 07.05.2020

ЗВІТ про роботу служби у справах дітей виконавчого комітету Хорошівської селищної ради за квітень-грудень 2019 року

Служба у справах дітей Хорошівської селищної ради була утворена відповідно рішення Хорошівської селищної ради від 21.12.2018 року № 447 «Про створення служби у справах дітей Хорошівської селищної ради», як окрема юридична особа почала функціонувати з 01.04.2019 року.

15:08 09.01.2020

Рейд

10 грудня 2019 року службою у справах дітей спільно з відділом сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення, з метою запобігання негативним проявам у дитячому середовищі, попередження травмування та загибелі дітей, виявлення дітей, які залишилися без батьківського піклування та проведення обстеження умов проживання прийомних сімей, дитячого будинку сімейного типу,родин, в яких проживають діти, що опинилися в складних життєвих обставинах,провели обстеження умов проживання сімей на території Рижанського, Зубринського, Дашинського старостинського округів.

16:00 11.12.2019

Співпраця з Хорошівським районним сектором філії ДУ «Центр пробації»

04.12.2019 служба у справах дітей Хорошівської селищної ради спільно із Хорошівським районним сектором філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області провели  годину спілкування з особами, які  засуджені до покарань без позбавлення волі,  на тему «Насильство в сім’ї, захист дітей від жорстокості, попередження злочинів проти них». Присутніх  ознайомлено із законодавчими нормами  правозастосовної практики щодо захисту  жертв сімейного насильства, механізмами співпраці суб’єктів соціальної роботи нашої громади, формуванням діючої реабілітаційної системи для  постраждалих від домашнього насильства.

08:39 09.12.2019

Актуально для сучасної молоді

З метою упередження жорстокого поводження  в дитячому та підлітковому середовищі, ризикованої та суїцидальної поведінки, ранньої вагітності у підлітковому віці, толерантного ставлення один до одного, служба у справах дітей Хорошівської селищної ради залучила до роботиміжнародний благодійний фонд «Місія в Україну».

14:20 29.11.2019

Пишаємось своїми талантами!

19 листопада у місті Коростені родини з нашої громади, які взяли на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,брали участь в обласному мистецькому конкурсі-фестивалі родин «Увага дитині-успіх країні». Діти з батьками мали можливість творчо самовиразитись, поділитися  мистецькими здобутками у номінаціях -

11:37 22.11.2019