Житомирська область, Хорошівський район

Служба у справах дітей

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Створення патронатних сімей в Хорошівській ОТГ

ЗВІТ про роботу служби у справах дітей виконавчого комітету Хорошівської селищної ради за квітень-грудень 2019 року

Служба у справах дітей Хорошівської селищної ради була утворена відповідно рішення Хорошівської селищної ради від 21.12.2018 року № 447 «Про створення служби у справах дітей Хорошівської селищної ради», як окрема юридична особа почала функціонувати з 01.04.2019 року.

15:08 09.01.2020

Рейд

10 грудня 2019 року службою у справах дітей спільно з відділом сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення, з метою запобігання негативним проявам у дитячому середовищі, попередження травмування та загибелі дітей, виявлення дітей, які залишилися без батьківського піклування та проведення обстеження умов проживання прийомних сімей, дитячого будинку сімейного типу,родин, в яких проживають діти, що опинилися в складних життєвих обставинах,провели обстеження умов проживання сімей на території Рижанського, Зубринського, Дашинського старостинського округів.

16:00 11.12.2019

Співпраця з Хорошівським районним сектором філії ДУ «Центр пробації»

04.12.2019 служба у справах дітей Хорошівської селищної ради спільно із Хорошівським районним сектором філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області провели  годину спілкування з особами, які  засуджені до покарань без позбавлення волі,  на тему «Насильство в сім’ї, захист дітей від жорстокості, попередження злочинів проти них». Присутніх  ознайомлено із законодавчими нормами  правозастосовної практики щодо захисту  жертв сімейного насильства, механізмами співпраці суб’єктів соціальної роботи нашої громади, формуванням діючої реабілітаційної системи для  постраждалих від домашнього насильства.

08:39 09.12.2019

Актуально для сучасної молоді

З метою упередження жорстокого поводження  в дитячому та підлітковому середовищі, ризикованої та суїцидальної поведінки, ранньої вагітності у підлітковому віці, толерантного ставлення один до одного, служба у справах дітей Хорошівської селищної ради залучила до роботиміжнародний благодійний фонд «Місія в Україну».

14:20 29.11.2019

Пишаємось своїми талантами!

19 листопада у місті Коростені родини з нашої громади, які взяли на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,брали участь в обласному мистецькому конкурсі-фестивалі родин «Увага дитині-успіх країні». Діти з батьками мали можливість творчо самовиразитись, поділитися  мистецькими здобутками у номінаціях -

11:37 22.11.2019

Житлова комісія 03.10.2019р.

Повідомляємо, що рішенням Житомирської обласної ради від 17.09.2019 №1585 «Про внесення змін до обласного бюджету Житомирської області на 2019 рік» Хорошівському району затверджено субвенцію з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа в сумі 968688 грн.

13:58 08.10.2019

Спільно подбаємо про забезпечення житлових/майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

11:23 08.08.2019

Спільно подбаємо про безпеку дітей влітку

Триваютьлітніканікули, відпустки.На жаль, часто через необережністьдітей та недбалістьдорослих пора відпочинку не проходить без прикрихвипадків. Легковажнеповодженнядітей з вогнем, водою, газом, незнанняелементарних правил безпечноїповедінки – першопричинисумних та трагічнихнаслідків.  Бідатрапляєтьсятоді, коли дітейзалишаютьнапризволяще, коли батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків, нехтують потребами дітей. Тому, суб’єкти соціальної роботи Хорошівської ОТГ (служба у справах дітей, відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення, ювенальна превенція Хорошівського відділу поліції, в.остарост) систематичноздійснюють відвідування сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітних, малозабезпечених сімей, родин опікунів/піклувальників та інших для того, щоб мінімізувати ризик для життя своїх маленьких мешканців громади. Так,  08.07.2019 у Грушківському, Рижанськомустаростинських округах вище вказаними організаціями проведена профілактична робота з батьками та дітьми, щодо безпечної поведінки  влітку, відповідального батьківства. Членам відвіданих родин були роздані інформаційні пам’ятки, листівки з правилами безпеки на воді, в лісі; номерами телефонів пожежних-рятувальників, поліції, швидкої допомоги, соціальних служб, куди можна звернутися у разі небезпеки. Вже в котре наголошували батькам,

11:31 11.07.2019

Хорошівська ОТГ проводить профілактичні рейди.

02.07.2019 року в Сколобівськомустаростинському окрузі, служба у справах дітей  Хорошівської селищної ради спільно із соціальними партнерами (ювенальна превенція Хорошівського ВП, відділ сім’ї дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення, в.о.старостиСколобівського с/о) провели профілактичний рейдсеред сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Під час рейду перевірено житлово-побутові умови проживання сімей, із членами родинпроведені профілактичні бесіди щодо ведення здорового способу життя, поліпшення санітарно-гігієнічних норм в помешканні, цільового використання державних соціальних виплат на дітей.

08:23 05.07.2019