Служба у справах дітей

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Створення патронатних сімей в Хорошівській ОТГ

Профілактика правопорушень

Профілактика правопорушень у дитячому та молодіжному середовищі є одним із напрямків роботи служби у справах дітей Хорошівської селищної ради. З метою запобігання дитячій бездоглядності і безпритульності, профілактики правопорушень, самовільного залишення місця проживання дітьми, спеціалісти служби щомісячно проводять профілактичні рейди«Діти вулиці», «Вокзал» із залученням суб’єктів соціальної роботи. В ході рейдів проводяться заходи з контролю за: діяльністю культурно-розважальних, ігрових закладів; встановленням часових обмежень щодо самостійного відвідування таких закладів дітьми; недопущенням продажу дітям алкогольних напоїв, тютюнових виробів.

16:36 17.11.2021

ЗБЕРЕЖЕМО СІМ’Ю ДЛЯ ДИТИНИ

З 27 серпня 2021 року чинна постанова КМУ «Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною». Дана постанова визначає порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя; порядок виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя та оплати послуги патронату над дитиною.

10:31 18.10.2021

Щасливе дитинство

1 червня у всьому світі відзначають День захисту дітей. Цей день асоціюється з веселощами, морозивом, атракціонами і початком літніх шкільних канікул. Саме цього дня в Хорошівській громаді службою у справах дітей, управлінням соціального захисту населення, відділом культури, центром дитячої та юнацької творчості Хорошівської селищної ради було організовано та проведено до Дня захисту дітей вуличне свято «Щасливе дитинство».

22:36 01.06.2021