Служба у справах дітей Хорошівської селищної ради інформує:

Дата: 24.09.2021 10:39

23 вересня  2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Хорошівської селищної ради.

На засіданні комісії розглядались питання:

1.  Про забезпечення прав і найкращих інтересів дітей, влаштованих/зарахованих на цілодобове перебування до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування, і соціальної підтримки їх сімей.
  2. Про встановлення годин спілкування з малолітніми  дітьми.
  3. Про надання дозволу на відчуження нерухомого майна, співвласниками якого є малолітні діти.
  4. Про стан виконання батьківських обов’язків.
  5. Про розгляд висновків про стан утримання, навчання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
  6. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

У ході засідання було заслухано клопотання, звернення та заяви, про порушення прав дітей.  Члени  комісії та запрошені брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку, вносили свої пропозиції до відповідних рішень.  З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.

Після розгляду питань були прийняті відповідні рішення,  згідно чинного законодавства.

служби у справах дітей

Хорошівської селищної ради