Змагання з футболу

22 березня в смт.Хорошів на стадіоні «Спартак» відбулися змагання Хорошівської ОТГ з футболу серед школярів на приз клубу «Шкіряний м’яч 2019». Участь у змаганнях прийняло 13 команд від навчальних закладів ОТГ. Змагання проходи по чотирьох вікових групах. У віковій групі 2005р.н. третє місце посіла команда Зубринської ЗОШ, друге місце – команда Краєвщинського НВК, переможцями стали футболісти Хорошівської гімназії.

У віковій групі 2006р.н. перемогу святкували юні футболісти Хорошівського НВК, а у групі 2007р.н. перше місце посіла команда Хорошівської гімназії.

Вікова група 2008р.н. та молодші виявилася самою цікавою . Третє місце у команди Хорошівського НВК, друге – Зубринська ЗОШ, переможці Хорошівська гімназія. Вітаємо всіх учасників змагань з перемогою. Команди переможці даного етапу від Хорошівської громади  в квітні-травні місяці будуть приймати участь у обласних зональних змаганнях турніру на приз клубу «Шкіряний м’яч».  Переможці змагань були нагороджені кубками, грамотами та солодкими подарунками від відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради.

Провідний фахівець  Володимир Панченко