Змагалися майстри малої ракетки

07 грудня в спортивному залі Хорошівської ДЮСШ відбулися  змагання   з настільного тенісу  в залік Спортивних ігор школярів. Участь в змаганнях прийняло п’ять команд ЗОШ Хорошівської громади. За результатами змагань в особистому заліку серед дівчат перше місце посіла Супрунчук Олександра (Хорошівська гімназія), друге місце Котвицька Анастасія, третє – Демчук Ірина (дві вихованки Грушківської ЗОШ). Серед юнаків переможцем став Гонгало Назар (Хорошівський НВК), друге місце у Соцького Івана (Зубринська ЗОШ), третім був Панченко Владислав (Хорошівська гімназія). В загальнокомандному заліку перше місце у Грушківської ЗОШ, друге – Хорошівська гімназія, третє – Хорошівський НВК, четверте – Зубринська ЗОШ, п’яту сходинку турнірної таблиці посіла команда Рижанської гімназії. Переможці змагань були нагороджені грамотами відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради.

Володимир Панченко провідний фахівець відділу.