РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО ЕСТОНІЇ

    З 15 по 18 травня 2022 року Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук у складі української делегації перебував з робочим візитом в Таллінні, столиці Естонії.

Шановні жителі Хорошівської громади!!!

Напередодні свята – Дня вишиванки, хочу сказати, що для нас вишиванка – це наша культура, самобутність, це не тільки одяг, це щось набагато більше. Це те, що нас, українців об’єднує на усіх континентах! Український національний одяг полюбився цілому світові, адже День вишиванки святкують і за кордоном, його відзначають вже у 60 країнах світу. 

Українська державність та Українська Церква

«Сумно стає на душі, як подумаєш про будущі часи України під московськими пазурями; сумно стає не тільки в політичних відносинах, але навіть у національних та літературних. Великоруська нація молода, з диким консервативним характером, з китайською фанаберією; вона все тягне назад, а не вперед – і в свойомустарообрядстві, і в візантійсько-московському православії, і в централізмі, вже невідомому в Європі, і в нелюбові до Європи, і в своїй зажерливості. Якесь справді самодурство сидить в цій нації, і воно викидає на нашу шию самодурів-політиків, і буде викидати хто його зна й доки».                                                                                                                                                                                                                                             І. Нечуй-Левицький, 1878 р.

День пам’яті та примирення

Щоб рухатися далі ми маємо пам’ятати нашу історію. І тих визволителів, які подарували нам таку квітучу красу, бо саме вони боронили нашу землю від ворога у кровопролитні роки Другої світової війни, так само як і сьогодні наші захисники боронять Україну від нової навали.