Житомирська область, Хорошівський район

Благоустрій Хорошева

19 липня в смт. Хорошів у парку ім. Кутузова пройшла толока по прибиранню території .

15:13 20.07.2018

Благодійна допомога

Кожний громадянин має право  гарно одягатися, добре харчуватися, але з певних причин є багато людей  з проблемами низького матеріального становища, які чекають на будь - яку допомогу.

13:59 17.07.2018

ВШАНУВАННЯ ЗАГИБЛИХ

22 червня в День скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні в смт Хорошів біля Монументу слави відбувся мітинг за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та підприємств району.

11:23 23.06.2018

Вітання ювілярці

З нагоди 90-річного ювілею та Дня медика Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук тепло привітав шановну мешканку громади Багінську Анелю Францівну. Ювілярка щиро подякувала гостям, поділилась спогадами про свій життєвий шлях та  трудову діяльність в галузі медицини.

09:08 23.06.2018

СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ

31 травня центральна площа Хорошева  перетворилась на дзвінкоголосе яскраве дитяче містечко, в якому, з нагоди Дня захисту дітей, провели конкурс малюнка на асфальті, святковий флеш моб.

23:12 07.06.2018

СВЯТО ДУХОВОЇ МУЗИКИ

27 травня – чудового весняного ранку в смт.Хорошів розпочав своє дійство Х обласний конкурс духової музики. «Вже традиційно до нас приїжджають музичні колективи із усієї Житомирської області та друзі із Білорусі, і ми радо всіх зустрічаємо»,- відмітив головний організатор конкурсу, начальник відділу культури Хорошівської селищної ради – Олег Шишук.

16:42 30.05.2018