Хорошівський район, Житомирська область

ВІТАННЯ ЮВІЛЯРІВ

Дата створення: 10:38 20.04.2018

Урожайним видався квітень 2018 року на іменинників із Хорошівської громади, яким виповнилось 90 років. Це, Прядка Зінаїда Артемівна, жителька с.Вишняківка (6 квітня 1928 р.н.), Мороз Віра Прокопівна, жителька смт.Хорошів (17 квітня 1928 р.н.), Грозовський Іван Францович, житель с.Ставки (20.04.1928 р.н.). З найкращими побажаннями та подарунками до наших ювілярів прибули діловод Зубринського старостинського округу Неля Пантус, секретар виконкому Лариса Головач, начальник відділу земельних ресурсів Сергій Засімчук.

СХОДИ СІЛ ТРИВАЮТЬ

Дата створення: 10:34 20.04.2018

Протягом квітня 2018 року в Хорошівській громаді депутати та в.о. старост  Хорошівської селищної ради  звітують перед громадами про проведену роботу за 2017 рік. На кожному сході присутній селищний голова Володимир Столярчук, працівники селищної ради, а також долучаються керівники промислових, сільськогосподарських  підприємств та меценати.

Шкіряний мяч

Дата створення: 10:47 13.04.2018

12 квітня у смт.Хорошів відбулися змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед загальноосвітніх шкіл Хорошівської  селищної ради. Участь у змаганнях брали 11 команд школярів у 4-х вікових групах від 11 до 14 років. Протягом кількох годин на трьох полях малі футболісти визначали найкращого.

Благоустрій у громаді

Дата створення: 09:58 13.04.2018

Приємно відмітити, що власники торгівельних закладів Хорошівської селищної ради постійно підтримують прибудинкові території в належному естетичному стані, проводять роботи по благоустрою приміщень

Не легка праця комунальників

Дата створення: 10:37 12.04.2018

11 квітня на території недільного ринку смт.Хорошів працівниками Хорошівського житлово-комунального господарства проведено ремонтні роботи по відновленню каналізаційних мереж

Робоча поїздка

Дата створення: 13:49 11.04.2018

10 квітня Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук, заступник селищного голови Василь Зіник, начальник Хорошівського ЖКП Анатолій Поліщук  здійснили черговий  об»їзд смт Хорошева, с. Рижани та об»їзної дороги на с.Знам»янка. В ході обстеження виділено основні питання благоустрою громади: це  підсипка та грейдерування доріг, облаштування розмитих мостів та їх поточний ремонт, а також приведення в належний стан території навколо самовільно зведених дерев»яних господарських приміщень, територія навколо яких перетворилась на стихійні смітники по вул.Самоцвітній в смт.Хорошів  та інші.

Вітання з Великоднем

Дата створення: 11:55 06.04.2018

Толока у селищі Хорошів

Дата створення: 16:41 05.04.2018

4 квітня 2018 року в смт Хорошів, за ініціативою Хорошівської селищної ради, відбулась традиційна толока, участь у якій прийняли працівники селищної ради, райдержадміністрації, організацій та підприємств селища Хорошів.

Робочий візит до Хорошівської ОТГ

Дата створення: 16:22 26.03.2018

23 березня 2018 року до Хорошівської селищної ради з робочим візитом завітав начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області Чорний Петро Іванович. На зустріч були запрошені депутати селищної ради, в.о.старост, начальники відділів Хорошівської селищної ради. Петро Іванович  зосередив увагу учасників зустрічі на завданнях, які сьогодні стоять перед казначеями і розпорядниками коштів. Це, насамперед, фінансування в умовах децентралізації, започаткування казначейського обслуговування розпорядників коштів в системі дистанційного обслуговування. Також відповів на запитання  учасників наради і, підсумовуючи зустріч, закликав розпорядників коштів рахувати кожну копійку, а депутатам побажав  професійно розподіляти селищний бюджет на розвиток Хорошівської громади.

НОВИНИ КУЛЬТУРИ

Дата створення: 16:12 26.03.2018

Один раз у три роки проходить Обласний огляд-конкурс любительських об’єднань клубів за інтересами  художнього  та  багатопрофільного    напрямків.