Житомирська область, Хорошівський район

Вітання ювілярці

З нагоди 90-річного ювілею та Дня медика Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук тепло привітав шановну мешканку громади Багінську Анелю Францівну. Ювілярка щиро подякувала гостям, поділилась спогадами про свій життєвий шлях та  трудову діяльність в галузі медицини.

09:08 23.06.2018

СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ

31 травня центральна площа Хорошева  перетворилась на дзвінкоголосе яскраве дитяче містечко, в якому, з нагоди Дня захисту дітей, провели конкурс малюнка на асфальті, святковий флеш моб.

23:12 07.06.2018

СВЯТО ДУХОВОЇ МУЗИКИ

27 травня – чудового весняного ранку в смт.Хорошів розпочав своє дійство Х обласний конкурс духової музики. «Вже традиційно до нас приїжджають музичні колективи із усієї Житомирської області та друзі із Білорусі, і ми радо всіх зустрічаємо»,- відмітив головний організатор конкурсу, начальник відділу культури Хорошівської селищної ради – Олег Шишук.

16:42 30.05.2018

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

З 18 по 20 травня 2018 року в Києві відбувся Чемпіонат України з фрі-файту.

08:35 22.05.2018

«ДЖУРА» - ГРА ЮНИХ ПАТРІОТІВ

16 травня 2018 року 10 закладів загальної середньої освіти Хорошівської громади взяли участь у районному етапі Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-партіотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

17:30 17.05.2018

Свято матері, свято сім`ї

15 травня в  малій залі Хорошівського Будинку культури вшановувалися сім’ї нашої територіальної громади. «Жінка, мати – її покликання бути Берегинею,» - зазначив у привітальному слові з нагоди Дня сім’ї селищний голова В.В.Столярчук.

17:00 17.05.2018