Житомирська область, Хорошівський район

Маленька радість для дітей

Майже одночасно проходять в Україні День доброти та День спільних дій в інтересах дітей. Наша громада не виняток і тому, долучившись до участі в цих заходах, ми намагалися дослухатися до дітей,  залучити якомога більше дорослих для вирішення дитячих проблем. Відвідуючи родини, ми намагалися з’ясувати наскільки діти всебічно захищені, наскільки батьки відповідальні до їх виховання. Незабаром хлопчики та дівчатка із цільових категорій сімей отримають подарунки від наших соціальних партнерів – релігійних громад та благодійних фондів, а сьогодні ми організували маленьку радість для пацієнтів дитячого відділення ЦРЛ. Організації та установи селищної ради активно долучилися до доброчинної акції та передали для діток дитячого стаціонару олівці, альбоми, кольоровий папір, іграшки. Приємно знати, що лікування буде проходити легше, граючись, дітки швидше будуть одужувати.

09:37 23.11.2018

Вручення нагород гравцям збірної Хорошівської селищної ради

15 листопада перед початком сесії відбулося вшанування та вручення нагород гравцям збірної Хорошівської селищної ради, які зайняли друге місце в районних змаганнях серед установ та організацій з футзалу на Кубок народного депутата Павла Дзюблика. На шляху до призового місця спортсмени селищної ради змогли перемогти своїх колег з Новоборівської громади та збірну відділення Національної поліції. І поступилися лише збірній педагогів Хорошівського району.

15:11 19.11.2018

Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки. ВІДЕО

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.

15:44 14.11.2018

День села Поромівка

14 жовтня чудового осіннього дня, коли наша країна відзначає День захисника України, День козацтва та свято Покрови, у селі Поромівка відзначали День села.

10:16 19.10.2018

Козацькі забави

14 жовтня з нагоди відзначення Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення провів спортивні змагання «Козацькі забави» за участю команд старостинських округів та Хорошівської селищної ради.

16:55 16.10.2018

ВШАНУВАЛИ ЗАХИСНИКІВ

12 жовтня напередодні великих свят – Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці в Хорошеві відбулись урочисті заходи. Керівники району та Хорошівської селищної ради поклали квіти до пам`ятника загиблими в зоні АТО. Хвилиною мовчання вшанували наших загиблих земляків, які не повернулись в рідні домівки.

11:07 16.10.2018