Житомирська область, Хорошівський район

Будівництво електричних мереж

За ініціативи Хорошівської селищної ради розпочато будівництво електричних мереж з влаштуванням транспортних підстанцій мікрорайону житлового кварталу садибної забудови, що обмежений вулицями Незалежності, Набережною та прибережно-зихисною смугою існуючого озера в смт.Хорошів.

09:11 27.11.2019

День Гідності та Свободи

21 листопада в смт.Хорошів з нагоди Дня Гідності та Свободи відбулось покладання квітів до пам`ятників Т.Г.Шевченку та загиблим учасникам бойових дій в зоні АТО.

11:53 22.11.2019

Вибір професії

Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків в житті молодої  людини. Визначитися з цим вибором молоді щороку допомагають працівники служби зайнятості та освітяни. Одним із етапів професійного орієнтиру є день кар'єри.

15:55 15.11.2019

Вітання шанованому ювіляру

8 листопада 2019 року виповнилось 90 років жителю смт Хорошів – Кравчуку Вячеславу Михайловичу. З нагоди свята зібралась вся родина ювіляра.  Шановного жителя Хорошева, квітами та подарунком, привітали секретар виконкому Лариса Головач, соціальний працівник Надія Якубенко.

13:21 11.11.2019

Про внесення даних до Державного земельного кадастру

Держгеокадастр на виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, щодо розробки єдиної інтегрованої системи державних кадастрів, яка буде містити інформацію про природні ресурси країни, розпочав наповнення Публічної кадастрової карти новими шарами, що надасть громадянам, органам місцевого самоврядування, органам державної влади, відкритий та практичний доступ до інформації щодо стану управління природними ресурсами в Україні.

08:35 08.11.2019

Хорошівська селищна рада інформує

З 27.05.2019 р по 30.09.2019р. Управлінням Північного офісу Держаудитслужби у Житомирській області проведено у плановому порядку державний фінансовий аудит та ревізію селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності Хорошівської селищної ради за період з 01.01.2017 по 30.06.2019 року.

09:44 29.10.2019

ПАМ`ЯТНА ДАТА

28 жовтня в смт Хорошів з нагоди 75-ї річниці звільнення України від фашистських загарбників  відбулось покладання квітів до Монументу слави загиблим воїнам у Другій світовій війні.

08:57 29.10.2019

ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ

З нагоди святкування Дня захисника України та Дня Українського козацтва в Хорошеві відбулись урочисті та святкові заходи: покладання квітів до пам`ятників загиблим воїнам, нагородження захисників, учасників АТО грамотами та подяками, святкові вітання від аматорів сцени Хорошівського Будинку культури.

14:53 16.10.2019