Комісія з питань захисту прав дітей

       В Хорошівській селищній раді систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

       На черговому засіданні, яке відбулося 24.10.2018 року під керівництвом селищного голови Володимира Столярчука, розглянуто наступні питанння:

  •  про стан виконання батьківських обов’язків в родинах;
  • про безвідповідальне батьківство;
  • про надання висновків про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав.

      Доповідачами з даних питань були: начальник  відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення, уповноважений представник із захисту прав дітей, в.о.старости Сколобівського старостинського округу.

      На засіданні комісії заслухано громадян,  які обґрунтували причини і мотиви звернення до органу опіки та піклування. В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства, окремим особам надано іспитовий термін для виправлення та прийнято конкретні рішення щодо розв’язання порушених проблем. 

 Уповноважений представник із захисту прав дітей Семеній О.І.

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь