Пошук

"Знай, умій, дій"

         Нещодавно працівники відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення О.Кучер та О.Семеній вивчали на міжнародному семінарі  «Впровадження корекційних програм для осіб, які вчинили домашнє насильство» інноваційні форми та методи роботи з упередження домашнього насильства, негативних явищ у підлітковому середовищі. Як не стати жертвою домашньої тиранії, упередити булінг, як мотивувати кривдника виправлятися, як вчити вмінню вирішувати проблеми безконфліктним шляхом – ці питання були ключовими під час навчання.

         Отож, враховуючи важливість та актуальність попередження насильства та жорстокого поводження, О.Кучер опрацювала здобуті знання на тренінгу для старшокласників «Знай, умій, дій». Підлітки вчилися як допомогти жертві насилля, до кого звернутися, знайомилися зі шляхами захисту у небезпечних ситуаціях, приймали виважені рішення щодо надання особистої допомоги підліткам при булінгу,  висловлювали власне бачення в різних ситуативних випадках стосовно  жертви та кривдника.

         Варто зазначити, що тренінг організований керівником громадської організації «Нитка Аріадни» Г.Л.Мінялук та відбувся за участі працівників соціальної служби О.В.Кучер, сектору превенції О.О.Кальватинського, учнів Хорошівського НВК. Учасники зібрання знайомилися з чинним законодавством у сфері запобігання насильства, статистикою злочинів та правопорушень, відповідальністю за скоєне зло. Діти отримали соціальну рекламу з питань запобігання насильства, інформаційний довідник з назвами установ, організацій  куди можна повідомити про факт насилля, інформаційний бюлетень «Як протидіяти домашньому насильству» та ще багато корисної інформації з даного напрямку.

         Проте, головним, чого вдалося досягти – це впевненість у тому, що жоден з присутніх у своїй поведінці не допустить негативних проявів, кожен зуміє уберегти своїх однолітків, друзів та знайомих.

О.Кучер, заступник начальника відділу

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь