Cемінар

            Відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення інформує, що з метою підвищення кваліфікації, загального розвитку соціальних робітників та використання інформації в роботі щомісячно проводяться семінари.

            Так, нещодавно відбувся семінар, на який були запрошені:

- начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Панченко В.В., завідувач сектором прийняття рішень відділу по наданню всіх видів соціальних допомог Яремчук О,В., які надали інформацію про зміни що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року № 329 та ознайомили з положенням про порядок призначення житлових субсидій.116 громадянам похилого віку, особам з інвалідністю  оформлено житлово-комунальну субсидію (соціальні робітники тримають  на контролі грошові виплати).

             Начальник відділу Осадчук Н.П. спільно з соціальними робітниками обговорювала проблеми, які виникають в ході роботи з підопічними та шляхи їх вирішення, домовилися і надалі проводити обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, які не перебувають на обліку відділу, але потребують допомоги.

            До Дня людей похилого віку, 1 жовтня, підготовлені листи – до приватних підприємців, меценатів, релігійних конфесій для надання натуральної та грошової допомоги гостро потребуючим громадянам.

           Крім цього, здійснена перевірка та встановлено, що   всі 132 підопічних відділення соціального обслуговування дома  зареєстровані у сімейних лікарів.

           Соціальний працівник Якубенко Н.А. відповідно наказу відділу від 01.02.2018 року № 16, керуючись  наказом Міністерства соціальної політики України від 05.01.2015 року № 5 «Методичні рекомендації щодо проведення супервізії у соціальних службах», з метою професійної допомоги, спрямованої на аналіз і подолання професійних труднощів, удосконалення організації роботи провела групову супервізію на тему  «Основні вимоги у відносинах з отримувачами соціальних послуг». В результаті проведення супервізії виявилось, що соціальні робітники володіють принципами та методами роботи відповідно функціональних обов’язків та Посадової інструкції, мають певні знання із соціальної роботи відповідно Закону України « Про соціальні послуги».

        Ми й надалі працюватимемо на благо найуразливіших категорій населення громадян, щоб значно поліпшити їх життя, а також будемо проводити консультативно-роз’яснювальну роботу щодо їх соціального захисту.

Соціальний працівник  Н.А.Якубенко

Фото без описуФото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь