Звіт відділу освіти про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Хорошівської селищної ради за 2021 рік

Упродовж  2021 року у Хорошівській територіальній громаді працювали 15 закладів дошкільної, 1 заклад позашкільної  та 11 закладів загальної середньої освіти, у тому числі 3 опорних заклади, у яких діють 2 філії. Різними формами дошкільної освіти  охоплено  545 дітей від 1 до 6 років. Загальною середньою освітою охоплено 1996 дітей. Позашкільною освітою охоплено 285 дітей у 16 гуртках. Для забезпечення права на здобуття якісної дошкільної та загальної середньої освіти дітьми з особливими освітніми потребами на базі 7 закладів загальної середньої та 1закладу дошкільної освіти організовано інклюзивне навчання, яким охоплено 25 дітей.

З метою підвищення якості освіти, оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти, економічної ефективності їх функціонування  1 заклад загальної середньої освіти (Будо-Рижанська ЗОШ І-ІІІ ступенів) реорганізовано у філію Рижанського ліцею та ліквідовано 2 філії Хорошівського ліцею №1.

Протягом звітного періоду забезпечено підвозом до місць навчання та в зворотному напрямку 602 учні (100% від потреби), з них 546 шкільними автобусами. На організацію підвозу витрачено коштів місцевого бюджету в сумі 935,531 тис.грн., з них 612,725 тис.грн. – на придбання дизпалива та бензину, 322,806 тис.грн. – на ремонт шкільних автобусів.  

З метою охоплення всіх учнів закладів загальної середньої освіти гарячим харчуванням Хорошівським ліцеєм №1організовано кейтеринг (доставку готових страв) у Поромівську філію Хорошівського ліцею №2. На харчування дітей в закладах освіти у звітному періоді з місцевого бюджету витрачено 1353,348 тис.грн.

У межах реалізації концепції «Нова українська школа» щодо організації освітнього простору для учнів всіх 1-х класів закладів загальної середнього освіти придбано комп’ютерне обладнання, меблі та дидактичний матеріал, на що з різних джерел фінансування було витрачено 732,175 тис.грн. (658,95 тис.грн.- державний бюджет; 73,225 тис.грн. – місцевий бюджет).

З метою надання підтримки дітям з особливими освітніми потребами придбано інтерактивний стіл з набором ігрових вправ у Хорошівський ліцей №1 на суму 49,9 тис.грн.

ФОТО1, ФОТО2, ФОТО3

В рамках реалізації програми «Спроможна школа для кращих результатів» проведено ремонт спортивного залу Хорошівського ліцею №1 на суму 2921,95 тис. грн.(2388,8 тис. грн. – державний бюджет;  533,15 тис.грн - місцевий).

ФОТО4

В рамках національного проекту   Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України «Ноутбук кожному вчителю» придбано 100 ноутбуків для 6 закладів загальної середньої освіти громади (Хорошівського ліцею №1, Хорошівського ліцею №2, Рижанського ліцею, Зубринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Топорищенського та Краївщинського НВК) за кошти державного бюджету у співфінансуванні 30% з місцевим бюджетом, що становить – 513,581 тис.грн.

ФОТО5

З метою забезпечення організованого перевезення учнів до місця навчання та у зворотному напрямку придбано шкільний автобус для Хорошівського ліцею №2 на суму 1638,999 тис.грн. у співфінансуванні 30% з місцевого бюджету – 491,7 тис.грн.

ФОТО6

Також у звітному році за кошти місцевого бюджету:

 • проведено заходи з протипожежної безпеки  на суму 60,5 тис.грн.;
 • виготовлено правовстановлюючі документи на землю для Хорошівського ліцею №2 на суму 14 тис.грн.;
 • виготовлено документи для закладів освіти щодо впровадження системи HACCP на суму 44,5 тис.грн.;
 • придбано матеріали для ремонту підлоги Давидівської гімназії та Поромівської філії Хорошівського ліцею №2 на суму 39,875 тис.грн.;
 • проведено поточний ремонт спортивного майданчика Поромівської філії Хорошівського ліцею №2 та придбано спортивне обладнання до нього на суму 60 тис. грн.;
 • проведено заміну димової труби котельні Поромівської філії Хорошівського ліцею №2 на суму 26,482 тис.грн.;
 • придбано холодильне обладнання для Сколобівського ЗДО та Сколобівської ЗОШ І-ІІ ступенів на суму 23 тис.грн.;
 • придбано посуд для їдалень закладів освіти на суму 98 тис.грн.;
 • придбано меблі  для Рижанського ліцею на суму 230,0 ти.грн.;
 • проведено ремонт котельні Рижанського ліцею на суму 763,772 тис. грн.;
 • проведено капітальний ремонт котельні із заміною котла Хорошівського ЗДО «Дзвіночок» на суму 242,065 тис. грн.

ФОТО7, ФОТО8

 

  

Начальник відділу освіти

Хорошівської селищної ради                                         Олена МАТВІЙЧУК

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь