Спільна справа – на користь родині.

У Хорошівській селищній раді відбулось чергове засідання  комісії з питань захисту прав дитини, яке провела Осадчук Надія Петрівна , заступник голови комісії.

Участь у засіданні взяли відповідальні працівники структурних підрозділів селищної ради - відділу освіти, юридичного відділу, відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення, реєстраційного відділу, Ц ПМСД,  ювенальної превенції Хорошівського відділення поліції.

В ході роботи члени комісії розглянули питання щодо

•  ухиляння батьків  від виконання батьківських обов’язків,
  • нехтування  батьків потребами дітей,
  •  не дотримання батьками прав дитини на життя, охорону здоров’я, сімейне виховання та всебічний розвиток

та заслухано батьків, які були запрошені на засідання, щоб з’ясувати головні причини сімейного неблагополуччя та спільно вирішити шляхи їх подолання.

По закінченню обговорення по кожному питанню порядку денного винесено рішення та надано присутнім рекомендації.

Уповноважений представник із захисту прав дітей Семеній О.І.