Житомирська область, Хорошівський район

Цікаві заходи

Поряд із змаганнями з футболу на Кубок мера, що проходили до Дня Незалежності, параду дитячих візочків, прикрашених у національному стилі, що був проведений під час урочистостей до Дня Незалежності та Дня селища Хорошів, відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради провів ще ряд цікавих змістовних заходів, спрямованих на національно - патріотичне виховання дітей та молоді, соціальну підтримку незахищених категорій населення, зокрема, сімей у складних життєвих обставинах, одиноких громадян похилого віку, які перебувають на обслуговуванні у відділі.

Так, напередодні була організована екскурсія «28 років Незалежності» до музею історії району для жінок – учасниць проекту «Довіра». Діти із сімей у складних життєвих обставинах взяли участь у дистанційному містечку майстрів та подали на конкурс малюнки «Моя Україна». За сприяння церкви ЄХБ (Прокопчук В.А.) та підтримки Благодійної організації БФ «Уманський центр допомоги» 250 сімей та одиноких громадян отримали гуманітарну допомогу.