30 червня 2019 року в смт. Хорошів працівниками відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення проведені змагання з шашок з нагоди Дня Конституції України,Дня молоді та вшанування захисників України. На відкритті змагання з вітальним словом до присутніх звернулися заступник селищного голови С.М. Засімчук, начальник відділу Н.П.Осадчук, воїн – інтернаціоналіст О.Т.Данюк,  мати загиблого героя АТО Т. Ю. Євчук,представники військомату.

       Для вшанування полеглих воїнів-захисників до меморіалів було проведено покладання квітів.

       Переможцями турніру з шашок стали Стрельцов Валерій, Костецький Олександр, Мінялук Віктор.

     Цього ж дня у вечірній часпрацівниками відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення спільно з працівниками поліції,  Служби у справах дітей,батьками учнів навчальних закладівбув проведений рейд – перевірка масового відпочинку молоді під час проведення заходів приурочених Дню молоді всмт.Хорошів.

   Рейдовою бригадою порушень громадської поведінки,продажу алкогольних та тютюнових виробів в кафе та магазині не виявлено.

   Разом з тим, у торгівельних закладах проводилася інформаційно – роз’яснювальна робота щодо упередження порушень правил торгівлі тютюновими та алкогольними виробами,працівники попереджені про заборону перебування дітей без супроводу дорослих після 22.00год. З молоддю та підлітками, які перебували на центральній площі селища, спортивно – ігровому майданчику проводилося інтерактивне спілкування, розповсюджувалася соціальна реклама, спрямована на безпеку поведінки, пропаганду здорового способу життя.