Хорошівський район, Житомирська область

Комісія з питань захисту прав дитини

19 липня під головуванням  селищного голови Хорошівської селищної ради   Володимира Столярчука відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. Усі питання, які заслуховувалися,  попередньо  детально вивчені членами комісії.  На засіданні   розглядалися:

-  суперечки між батьками щодо виховання малолітньої дитини;

- про стан виконання батьківських обов’язків в родинах;

-  про доцільність позбавлення батьківських прав  одного з батьків відносно  малолітніх дітей.

Членам родин, які були запрошені на комісію були надані необхідні консультації, окремим - висловлено попередження про відповідальність за стан виконання батьківських обов’язків.

За результатами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

Уповноважений представник із захисту прав дітей

Семеній О.І.