Нещодавно в приміщенні  фізкультурно-спортивного клубу «Спартак» в смт.Хорошів були проведені змагання з шахів та шашок приурочені Дню селища та дню Незалежності України. У змаганнях брали участь члени клубу та просто бажаючі.

        Шахи – гра, що вимагає часу, концентрації уваги, розвиненої уяви. І все це є у гравців, що змагались за звання кращого шахіста селища Хорошів. Перше місце у шахових іграх передбачувано зайняв Андрій Муський – тренер-викладач ДЮСШ, друге місце посів Петро Ющенко, а от на третій сходинці – молодий, перспективний шахіст Михайло Плотянський.

        Цікаво та напружено пройшли поєдинки з шашок. Як зазвичай буває, переможців не можна передбачити. так було і цього разу, коли перемогу виборов Валерій Стрельцов. Лише на пів очка йому поступився Володимир Мінялук, а Микола Сіваченко вже вкотре посів третє місце.

        Переможці  та призери змагань будуть нагороджені призами та грамотами  відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради в день святкування Дня селища та дня Незалежності України.

        Приємно, що спортсмени не полишають своїх захоплень і в літній період, збираються, грають, дають приклад молоді. Бажаємо їм міцного здоров’я і, звичайно ж, спортивних злетів.

                                                                                                  Володимир Панченко