Платформа Центрів Дія вже функціонує

Платформа Центрів Дія вже функціонує і доступна за посиланням: https//center.diia.gov.ua. Даний онлайн ресурс призначений для отримання фізичними і юридичними особами інформації, необхідної для звернення до центрів надання адміністративних послуг (далі - Центри), та забезпечення постійного підвищення якості надання адміністративних та інших публічних послуг у Центрах.

09:00 01.11.2021

З лютого 2021 року розпочав роботу Центр надання адміністративних послуг Хорошівської селищної ради.

Наразі жителі громади мають можливість отримати 90 адміністративних послуг, серед яких державна реєстрація нерухомості та бізнесу, реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання, державна реєстрація актів цивільного стану,  послуги Держгеокадастру, дозвільні документи та послуги соціального напрямку.

08:38 10.03.2021