Житомирська область, Хорошівський район

Навчання для користі підопічних

Підвищення рівня професійної майстерності соціальних робітників проходить систематично на, організованих відділом, семінарах. Сьогодні соціальні робітники працювали в групах, опрацьовуючи ситуативні моделі роботи з підопічними – одинокими громадянами непрацездатного віку. Інспектор ДСНС О.Подобнюк ознайомив присутніх з вимогами протипожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, побутових електроприладів, звернув увагу присутніх на обов’язковість контролю за опаленням осель в холодну пору року.

Спільно було обговорено стан виконання завдань працівників стосовно підготовки підопічних до зими – наявність продуктів харчування та сезонного одягу, забезпеченість дровами, оформлення субсидій, можливість вчасно отримувати медичну допомогу та придбання необхідних ліків.

Ми впевнені, що така організація роботи сприятиме соціальній захищеності одиноких громадян та забезпечить комфортні умови їх проживання.

Н. Якубенко, соціальний працівник