Пошук

Змагання з шашок

16-17 березня, з нагоди 22-ї річниці заснування фізкультурно-спортивного клубу «Спартак» пройшли змагання на першість Хорошівської ОТГ  з шашок.

Цього разу несподіванок не було. Призери не програвали жодного поєдинку, де точилася вперта боротьба за чемпіонський титул.

Тож цього разу перемогу святкував Валерій Стрельцов, який набрав у свій актив 17,5 очок, а ось Олександр Костецький відставши на одне очко посів друге місце. Віктор Мінялук став бронзовим призером відставши від переможця лише на півтора очка. ІV місце посів Микола Кутчак. А ось багаторазовий призер Василь Горнович цього разу у турнірній таблиці був п’ятим.

Призери отримали грамоти, медалі, статуетки та подарунки за рахунок коштів Хорошівської селищної ради.

Першість скінчилася, проте лишалися бажаючі пограти у шашки, адже на змагання завітав Анатолій Сапожник, який в минулому був багаторазовим чемпіоном з шашок підприємства, районну та Житомирської області. Йому вдалося пограти з призерами дружні поєдинки. Щоразу Анатолій зводив партію на нічийний результат, адже він у даний час перебуває на лікуванні.

Бажаємо усім учасникам змагань міцного здоров’я, домашнього затишку і миру Україні.