Пошук

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

08-09 лютого 2018 року в м. Радомишль  відбулися змагання з футзалу серед юнаків 2003-2004 р. н. на першість Громадської організації  ЖТО ВФСТ «Колос».

В другому півфіналі зійшлись ДЮСШ Хорошів та команда Потіївської ОТГ. Гра проходила на зустрічних курсах, гольові моменти виникали як біля одних так других воріт, але в кінці зустрічі завдяки  більшій наполегливості та бажанню гравців  команди ДЮСШ Хорошів вдалося забити та святкувати перемогу з рахунком 3:0.

Найцікавішим та захоплюючим видався і фінал, хоча всі тренери віддавали перевагу господарям. Іншої думки були гравці команди ДЮСШ Хорошів. Перший тайм був на користь юних радомишлян які вели гру з рахунком 3:1. Другий тайм почався з небезпечних атак футзалістів з Хорошева які змогли зрівняти рахунок 4:4 та перевести гру в серію після матчевих пенальті. В результаті серія з трьох спроб переможця не виявила, та тільки в шостій серії до першого промаху схибили радомишльські юнаки, отож рахунок в серії пенальті 9:8 на користь футзалістів ДЮСШ Хорошівської  ОТГ.

Таким чином перше місце зайняла команда Хорошівської ДЮСШ – тренер Черниш Олег Володимирович.

Отож, так тримати і надалі – адже попереду чемпіонат України, який відбудеться 2-4 березня в м.Рівне і ми впевнені, що наша команда покаже достойний результат.