Житомирська область, Хорошівський район

Щирі вітання для ювілярки

28 липня 2018 року виповнилось 90 років жительці смт Хорошів – Левченко Ніні Хомівні. З нагоди славного ювілею тепло привітали шановну мешканку громади квітами та подарунком керуюча справами (секретар виконкому) Лариса Головач, начальник відділу сім`ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Надія Осадчук та її заступник Ольга Кучер. Гості також привітали родину іменинниці, побажали міцного здоров`я та довголіття.

09:06 01.08.2018

Засідання робочої групи

25 липня в залі засідань Хорошівської селищної ради відбулась робоча нарада з питання забезпечення оповіщення, призову осіб та оформлення карток первинного обліку військовозобов`язаних. Нарада відбулась за участю селищного голови Володимира Столярчука, Хорошівського військового комісара Сергія Штурнака, заступника військового комісара, начальника мобілізаційного відділу Олександра Безпалюка та в.о.старост Хорошівської селищної ради.

15:08 26.07.2018

Термосанація Хорошівського НВК

Розпочато роботи по термосанації Хорошівського НВК «ДНЗ - ЗНЗ» І-ІІІ ст. №1, на даний час проводиться утеплення фундаменту

15:01 26.07.2018

ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»

20 липня у приміщенні обласної філармонії ім.С.Ріхтера відбулась урочиста церемонія вручення державної нагороди «Мати-героїня» жінкам Житомирщини, відповідний Указ Президент підписав до Дня Матері 11 травня 2018 року.

15:42 20.07.2018

Благоустрій Хорошева

19 липня в смт. Хорошів у парку ім. Кутузова пройшла толока по прибиранню території .

15:13 20.07.2018

Благодійна допомога

Кожний громадянин має право  гарно одягатися, добре харчуватися, але з певних причин є багато людей  з проблемами низького матеріального становища, які чекають на будь - яку допомогу.

13:59 17.07.2018

ВШАНУВАННЯ ЗАГИБЛИХ

22 червня в День скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні в смт Хорошів біля Монументу слави відбувся мітинг за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та підприємств району.

11:23 23.06.2018