Житомирська область, Хорошівський район

ВЧИТЕЛЬСЬКА  СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ

30 серпня 2019 року у великій залі Хорошівського Будинку культури відбулась серпнева вчительська конференція. Усіх запрошених педагогів привітали селищний голова Володимир Столярчук, заступник голови районної ради Лілія Ковальчук, начальник відділу освіти Тетяна Шарненкова та вручили грамоти і подяки за сумлінну працю, за підготовку учнів - переможців районних, обласних олімпіад та конкурсів. Із привітальним словом до присутніх звернулась директорка Комунальної установи «Інклюзивний ресурсний центр» Новоборівської селищної ради Ольга Поліщук, яка окреслила ряд питань з організації співпраці інклюзивно-ресурсного центру із закладами освіти Хорошівської громади.

17:26 02.09.2019

СВЯТО СЕЛА КРАЇВЩИНА

28 серпня в мальовничому селі Краївщина жителі громади святкували День села. Це свято традиційно проводиться в день Успіння Пресвятої Богородиці, щоб усі мешканці села змогли відпочити, зустрітись в колі родичів, друзів та гарно провести свій вільний час. Заступник селищного голови Сергій Засімчук привітав громаду зі святом, вручив в.о.старости Краївщинського старостинського округу Юлії Миколайчук квіти та сертифікат на придбання багатофункціональної техніки. Усіх присутніх зі сцени вітали юні артисти та аматори художньої самодіяльності.

06:04 30.08.2019

РОБОТИ З РЕМОНТУ ДОРІГ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

На замовлення Хорошівської селищної ради Житомирським ШРБУ №19 в селищі виконується капітальний ремонт частини дороги по вулиці Житомирській. В подальшому  дані роботи будуть виконані на інших ділянках доріг в смт.Хорошів.

06:02 30.08.2019

Молодыжна рада

23 серпня в залі засідання Хорошівської селищної ради відбулося перше засідання Молодіжної ради.

22:50 23.08.2019

Вуличне освітлення

Хорошівська селищна рада повідомляє про початок встановлення вуличного освітлення по вулиці Незалежності в селищі Хорошів.

11:57 23.08.2019

День Прапора України

Працівники установ Хорошівської селищної ради на чолі із селищним головою Володимиром Столярчуком прийняли участь у святкових заходах до Дня Державного Прапора України. Дякуємо організаторам свята - працівникам Будинку культури Хорошівської селищної ради.

11:50 23.08.2019

Електричні мережі

Хорошівська селищна рада повідомляє, що у зв’язку із заміною у селищі електричних мереж в місцях проведення робіт тимчасово буде відключатися вуличне освітлення.

09:45 21.08.2019

Літня спортивна риболовля

Минулої неділі на дамбі водойми села Дворище проходили змагання зі спортивної рибної ловлі. Учасники були поділені на сектори, кожен з яких отримав дві з половиною години на ловлю риби. Після того як час вийшов почалось зважування. Отже, у номінації «Найбільша риба в см» перше місце посів Сергій Засімчук, ІІ – Руслан Колос, ІІІ - Олег Шишук. Переможцями номінації «Кількість риби в штуках» стали Володимир Матвієнко – І місце, Олександр Чайківський – ІІ місце, Володимир Столярчук – ІІІ місце. У номінація «Вага всієї виловленої риби» журі визначило таких переможців: І місце – Віктор Красуцький, ІІ місце - Віктор Мінялук, ІІІ місце – Володимир Федорович.

08:50 19.08.2019