Житомирська область, Хорошівський район

Змагалися риболови

П’ятого серпня на Дворищенському водосховищі проходила особисто-командна першість Хорошівської ОТГ з літньої спортивної риболовлі. Участь в змаганнях прийняло 17 команд. Після проведення жеребкування  учасники були розділені на три сектори де на протязі трьох годин точилася запекла боротьба. Одним учасникам пощастило більше іншим трошки менше. За результатами підведення підсумків в особистій першості в номінації найбільша кількість риби (в штуках) перемогу святкували: перше місце -Красуцький Віктор з результатом 122 рибини, на другому місці - Федорович Володимир , третє місце посіло зразу двоє учасників - Ренкас Микола та Колос Руслан. В номінації найбільша рибина нагороду отримав  Станкевич Володимир.             .

14:25 08.08.2018

НАЗВА ВУЛИЦІ НА ЧЕСТЬ ГЕРОЯ

На прохання ініціативної групи жителів села Давидівка 31 липня 2018 року відбулись громадські слухання жителів громади. На порядок денний було винесено  питання перейменування в с.Давидівка вулиці Мічуріна на вулицю імені Максима Перепелиці,  снайпера 95-ї бригади, молодшого сержанта, який загинув 25.11.2017 року на Донецькому напрямку в районі населеного пункту Верхньоторецьк.

10:48 01.08.2018

Щирі вітання для ювілярки

28 липня 2018 року виповнилось 90 років жительці смт Хорошів – Левченко Ніні Хомівні. З нагоди славного ювілею тепло привітали шановну мешканку громади квітами та подарунком керуюча справами (секретар виконкому) Лариса Головач, начальник відділу сім`ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Надія Осадчук та її заступник Ольга Кучер. Гості також привітали родину іменинниці, побажали міцного здоров`я та довголіття.

09:06 01.08.2018

Засідання робочої групи

25 липня в залі засідань Хорошівської селищної ради відбулась робоча нарада з питання забезпечення оповіщення, призову осіб та оформлення карток первинного обліку військовозобов`язаних. Нарада відбулась за участю селищного голови Володимира Столярчука, Хорошівського військового комісара Сергія Штурнака, заступника військового комісара, начальника мобілізаційного відділу Олександра Безпалюка та в.о.старост Хорошівської селищної ради.

15:08 26.07.2018

Термосанація Хорошівського НВК

Розпочато роботи по термосанації Хорошівського НВК «ДНЗ - ЗНЗ» І-ІІІ ст. №1, на даний час проводиться утеплення фундаменту

15:01 26.07.2018

ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»

20 липня у приміщенні обласної філармонії ім.С.Ріхтера відбулась урочиста церемонія вручення державної нагороди «Мати-героїня» жінкам Житомирщини, відповідний Указ Президент підписав до Дня Матері 11 травня 2018 року.

15:42 20.07.2018