Житомирська область, Хорошівський район

День села Поромівка

14 жовтня чудового осіннього дня, коли наша країна відзначає День захисника України, День козацтва та свято Покрови, у селі Поромівка відзначали День села.

10:16 19.10.2018

Козацькі забави

14 жовтня з нагоди відзначення Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення провів спортивні змагання «Козацькі забави» за участю команд старостинських округів та Хорошівської селищної ради.

16:55 16.10.2018

ВШАНУВАЛИ ЗАХИСНИКІВ

12 жовтня напередодні великих свят – Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці в Хорошеві відбулись урочисті заходи. Керівники району та Хорошівської селищної ради поклали квіти до пам`ятника загиблими в зоні АТО. Хвилиною мовчання вшанували наших загиблих земляків, які не повернулись в рідні домівки.

11:07 16.10.2018

День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

19:10 01.10.2018