Житомирська область, Хорошівський район

Візьміть дитину у родину!

Ось уже 10 років поспіль щороку 30 вересня, відкинувши всі турботи і проблеми та забувши про буденність, ми святкуємо день любові, милосердя і добра – День усиновлення.Служба у справах дітей Хорошівської селищної ради вітає з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього свята– усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів/піклувальників, патронатні сім’ї, вітаємо всіх працівників структурних підрозділів Хорошівської ОТГ, Хорошівської РДА, які реалізовують політику держави у сфері соціального захисту дітей.

14:56 30.09.2019

Створення Хорошівського ЦНАПу

25 вересня в Хорошівській селищній раді відбулось перше засідання робочої групи з питання створення Хорошівського ЦНАПу (Центру надання адміністративних послуг).

14:31 26.09.2019

День рятувальника

Традиційно 17 вересня відзначаємо День рятівника України.

15:36 17.09.2019

Працює Служба з перевезення

Турбота про найуразливіші категорії населення, сприяння у вирішенні проблем людей з інвалідністю, в сім’ях у складних життєвих обставинах, одиноких громадян похилого віку – це ті пріоритетні напрямки діяльності селищної ради, зокрема відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради, у сфері виконання завдань соціальної політики держави.

14:24 17.09.2019

Хорошівське кам’яне містечко

За сприяння Хорошівської селищної ради та завдяки благодійної допомоги директора підприємства «Кванта-ЛЧ» Ренкаса Миколи (надав техніку та валуни) та приватного підприємця Ковальчука Сергія (надав  автокран) а також за участю працівників Хорошівського житлово-комунального господарства розміщено велике каміння-валуни природного походження на території зони відпочинку біля бесідок поблизу парку Кутузова.

07:30 16.09.2019

УВАГА! ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА!

В умовах сухої погоди та сильного вітру різко зростає небезпека виникнення пожеж, особливо це стосується відкритої місцевості на територіях населених пунктів Хорошівської громади. Причини залишаються не змінними – людський фактор, нехтування правилами безпеки.

16:40 10.09.2019

РОБОЧА НАРАДА

02.09.2019  під головуванням селищного голови Столярчука В.В. відбулась робоча нарада за участю першого заступника селищного голови Зіника В.І., начальників відділів Хорошівської селищної ради Шишука О.П., Шарненкової Т.О. та головного лікаря ЦПМСД Стецюка П.І. Основними питаннями для обговорення стали:

17:29 02.09.2019