Житомирська область, Хорошівський район

День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

19:10 01.10.2018

Змагалися риболови

П’ятого серпня на Дворищенському водосховищі проходила особисто-командна першість Хорошівської ОТГ з літньої спортивної риболовлі. Участь в змаганнях прийняло 17 команд. Після проведення жеребкування  учасники були розділені на три сектори де на протязі трьох годин точилася запекла боротьба. Одним учасникам пощастило більше іншим трошки менше. За результатами підведення підсумків в особистій першості в номінації найбільша кількість риби (в штуках) перемогу святкували: перше місце -Красуцький Віктор з результатом 122 рибини, на другому місці - Федорович Володимир , третє місце посіло зразу двоє учасників - Ренкас Микола та Колос Руслан. В номінації найбільша рибина нагороду отримав  Станкевич Володимир.             .

14:25 08.08.2018

НАЗВА ВУЛИЦІ НА ЧЕСТЬ ГЕРОЯ

На прохання ініціативної групи жителів села Давидівка 31 липня 2018 року відбулись громадські слухання жителів громади. На порядок денний було винесено  питання перейменування в с.Давидівка вулиці Мічуріна на вулицю імені Максима Перепелиці,  снайпера 95-ї бригади, молодшого сержанта, який загинув 25.11.2017 року на Донецькому напрямку в районі населеного пункту Верхньоторецьк.

10:48 01.08.2018