Житомирська область, Хорошівський район

Нагородження переможців.

Дата: 28.08.2019 09:06

25 серпня в смт.Хорошів з нагоди святкування Дня селища та Дня Незалежності України відбулося нагородження переможців першості Хорошівської селищної ради на Кубок мера з  міні-футболу. Участь в змаганнях прийняло шість команд з Хорошева. Змагання проходили за коловою системою в два кола. Переможці , призери та учасники змагань були нагородження кубком, футбольними м’ячами, футбольною формою, медалями та грамотами відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради.  Висловлюємо подяку всім  учасникам, організаторам, суддям, працівникам стадіону «Спартак», а також всім хто долучився до проведення змагань. Особлива подяка підприємству « Вереси-Агро» в особі Гайдар Волидимира за надання спонсорської допомоги на придбання подарунків для нагородження учасників змагань.

Володимир Панченко.