Гімназіада школярів

Дата: 29.11.2019 14:37
Кількість переглядів: 1422

В листопаді місяці були проведені змагання з шахів, баскетболу (дівчата) та волейболу (юнаки) в залік Гімназівди школярів 2019-2020 навчальних років. В змаганнях з шахів перше місце посіла команда Рижанського ліцею, друге місце команда Хорошівського ліцею №2, третіми були учні Хорошівського ліцею №1.Серед шкіл І-ІІ ст. перше місце Давидівська ЗОШ, друге – Сколобівська ЗОШ, третє – Давидівська ЗОШ.

В змаганнях з баскетболу (дівчата) перше місце команда Хорошівського ліцею №1, друге місце – команда Краєвщинського НВК, третє місце – команда Зубринської ЗОШ.

22 листопада в смт.Хорошів відбулися обласні зональні змагання з баскетболу серед дівчат. Серед чотирьох команд, перемігши однолітків з м.Малина, Соколівської ОТГ та Курненської ОТГ команда Хорошівського ліцею №1 вийшла та буде приймати участь у фінальних змаганнях обласної Гімназіади школярів в м.Житомирі.

29 листопада в спортивному залі Хорошівського ліцею №1 пройшли змагання з волейболу серед юнаків. Перше місце посіла команда  Хорошівського ліцею №1, друге місце –Зубринська ЗОШ, третє місце – Хорошівський ліцей №2.

Переможці всіх змагань були нагороджені Грамотами відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради.