Година спілкування

             Соціальна служба та сектор пробації продовжують співпрацю спрямовану на ресоціалізацію засуджених осіб.

Доброю традицією в селищі стало привітання ювілярів з 90-річчям.

      Не залишаються поза увагою люди поважного віку. Так, наразі, пенсіонерка Устимович Надія Максимівна - смт.Хорошів, вулиця Ювілейна, 1 отримала найкращі побажання з ювілеєм від селищного голови та соціальної служби.

До відома  жителів Хорошівської об’єднаної територіальної громади!

          Відділ надання всіх видів допомог, пільг та субсидій управління Хорошівської селищної ради інформує, що станом на 21.01.2021 року прийнято від населення заяв та передано для розгляду та прийняття рішень на 59 соціальних допомог, 4 пільги та 107 житлових субсидії.

Подарунки дітям

     Напередодні Нового Року Департамент праці, соціальної та сімейної політики  облдержадміністрації привітав маленьких мешканців Хорошівської громади з Новорічними та Різдвяними святами. Соціальна служба Хорошівської селищної ради за сприяння приватних підприємців також подарували дітям з різних категорій сімей приємні сюрпризи.

Субсидії, допомоги

             За період роботи відділення по наданню всіх видів соціальних допомог та субсидій було прийнято 558 заяв, з них : 125 заяв – на надання житлових субсидій; 433 заяви  на надання  соціальних допомог. Найбільший відсоток прийнятих заяв - 66,3% становили допомоги малозабезпеченій сім’ї; 27,5% -  допомоги сім’ям з дітьми; 8,5% - допомога особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю. Крім того були прийняті заяви на тимчасову державну допомогу непрацюючим особам; тимчасову державну допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме; допомогу  особі, яка проживає разом з  особою з інвалідністю та на інші види соціальних допомог.

Інформація про роботу служби з перевезення осіб, дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату за 2020 рік.

      З турботою про кожного мешканця громади ОТГ, відділ сім'ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення, активно протягом 2020 року надавав соціальні послуги вразливим верствам населення. Так, протягом  року до служби з перевезення осіб та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату  надійшло 115 звернень, здійснено 91 виїзд, надано 168 послуг, сформовано справ та підписано з особами, які мають інвалідність80 меморандумів для співпраці.

Увага мешканцям громади пенсійного віку

           Соціальним обслуговуванням вдома одиноких непрацездатних громадян охоплена вся територія Хорошівської селищної ради - 18 соціальних робітників працюють у 28 населених пунктах.

Благодійна допомога

…в рамках здійснення благодійної діяльності надійшла до відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради на загальну суму 10 тис 404 грн. від українського представництва Фонду міжнародної солідарності (Республіка Польща).

Світ сім’ї

     Акція під такою назвою проходила у старостатах та Хорошеві під час «16 днів проти насильства». Члени Мобільної бригади – працівники Служби у справах дітей, ювенальної превенції, бюро правової допомоги та спеціалісти відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради проводили в сім’ях профілактичні заходи, мотивували батьків до здорового способу життя, до відповідальної поведінки, допомагали налагоджувати сімейні стосунки та вчили безконфліктно вирішувати проблеми як дорослих, так і дітей. Кожна родина отримала соціальну рекламу, спрямовану на упередження насильства, інформаційні матеріали про можливість отримання соціальних послуг та необхідну гуманітарну допомогу.