Увага мешканцям громади пенсійного віку

Дата: 28.12.2020 14:19

Соціальним обслуговуванням вдома одиноких непрацездатних громадян охоплена вся територія Хорошівської селищної ради - 18 соціальних робітників працюють у 28 населених пунктах.

Протягом року у відділення звернулися  291 мешканець громади пенсійного віку. З них, 162 отримали соціальні послуги вдома.       Проведено перевірку роботи соціальних робітників - відвідано 77 підопічних відділення, з них участь у анкетуванні взяли  39 громадян, складено 52 акти оцінки потреб на громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, зараховано на соціальне обслуговування 23 громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, скеровано 5 громадян до медичного закладу з подальшим оформленням групи інвалідності та влаштування до будинку інтернату, на 34 особи (80-річних і старше) складені акти оцінки потреб та оформлена державна соціальна допомога на догляд, засоби реабілітації (інвалідні візки, ходуни, палиці) отримали 8 громадян похилого віку, осіб з інвалідністю від церкви ЄХБ (В. Прокопчук).             Всього протягом 2020 року було залучено 34 тис.350 грн. спонсорської та благодійної допомоги на задоволення потреб підопічних (порівняно з минулим роком ця цифра зросла в два рази).

Соціальний працівник  Надія ЯКУБЕНКО