Субсидії, допомоги

Дата: 29.12.2020 13:28

За період роботи відділення по наданню всіх видів соціальних допомог та субсидій було прийнято 558 заяв, з них : 125 заяв – на надання житлових субсидій; 433 заяви  на надання  соціальних допомог. Найбільший відсоток прийнятих заяв - 66,3% становили допомоги малозабезпеченій сім’ї; 27,5% -  допомоги сім’ям з дітьми; 8,5% - допомога особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю. Крім того були прийняті заяви на тимчасову державну допомогу непрацюючим особам; тимчасову державну допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме; допомогу  особі, яка проживає разом з  особою з інвалідністю та на інші види соціальних допомог.

Варто зазначити, що вся робота у цьому напрямку здійснюється у тісній співпраці із старостами та УПСЗН райдержадміністрації.

Ганна Кальватинська, головний спеціаліст