Соціально-профілактична бесіда

Важливим кроком на шляху до ресоціалізації засуджених є усвідомлення суб’єктами пробації власних помилок у поведінці та соціальних зв’язках.

Профілактична робота

Співпраця управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради та працівників Хорошівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області не припиняється. Нещодавно проведено спілкування з громадянином П. щодо збереження сімейних цінностей, ведення здорового способу життя, працевлаштування, недопущення вчинення повторних злочинів. Профілактична робота з засудженими без позбавлення волі проводиться під час відвідування ними Центру пробації, за місцем проживання та під час проведення акцій, кампаній, спрямованих на упередження правопорушень та злочинності.

Присвоєння почесного звання «Мати-героїня»

02 липня 2021 року двом багатодітним жінкам Хорошівської громади Рудаковій Олені Анатоліївні (с.Зелений Гай) та Яковенко Раїсі Олександрівні (с.Дашинка) голова облдержадміністрації   Віталій  Бунечко вручив посвідчення «Мати-героїня». Урочиста церемонія нагородження пройшла у приміщенні Житомирської обласної філармонії ім.С.Ріхтера.  Почесне звання матері отримали за зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їх всебічного розвитку, материнську самовідданість.

Міжнародний семінар у Житомирі

В рамках навчальної складової проєкту «Підтримка процесу децентралізації: розвиток компетенцій об’єднаних територіальних громад у сфері надання соціальних послуг», що фінансується програмою польського співробітництва задля розвитку Міністерства закордонних справ РП та Посольством США в Україні та, щоб поділитися кращим польським та українським досвідом у Житомирі відбувся семінар за участю територіальних громад області, під час якого управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради презентували кращі практики діяльності.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

З метою покращання поінформованості населення з питань засобів захисту та правової допомоги у разі контакту зі співробітниками російських спецслужб проведені:

ПОТРІБНА ДОПОМОГА - ЗВЕРТАЙТЕСЯ

…у відділ надання всіх видів допомог, пільг та субсидій за адресою вул. Героїв України, 6 (адмін. приміщення). Разом з тим, консультації можна отримати за телефоном – 0681651102.