Міжнародний семінар у Житомирі

Дата: 22.06.2021 09:15

В рамках навчальної складової проєкту «Підтримка процесу децентралізації: розвиток компетенцій об’єднаних територіальних громад у сфері надання соціальних послуг», що фінансується програмою польського співробітництва задля розвитку Міністерства закордонних справ РП та Посольством США в Україні та, щоб поділитися кращим польським та українським досвідом у Житомирі відбувся семінар за участю територіальних громад області, під час якого управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради презентували кращі практики діяльності.

Спеціалісти управління навчалися в онлайн форматі у даному проєкті протягом 10 місяців та здобуті знання втілювали у практичній діяльності. Зокрема, на конкурсний відбір був поданий проєкт на створення у громаді Кімнати відпочинку для батьків, які виховують дітей з інвалідністю. Разом з тим, спеціалісти вчилися діагностувати проблеми населення громади, визначати потребу у соціальних послугах, слабкі та сильні сторони у роботі, здійснювати планування тощо.

Така взаємовигідна тісна співпраця сприяє соціальній підтримці мешканців громади, дозволяє залучати кошти міжнародних донорів для впровадження нових ідей, виконання завдань у сфері соціальної політики держави.

Ольга Кучер, заступник начальника управління