Міжнародний День осіб з інвалідністю

     Щорічно 3 грудня в Україні відзначається Міжнародний День осіб з інвалідністю, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, громадських та ін. організацій до проблем осіб з інвалідністю, надання їм рівних з усіма громадянами можливостей для участі в політичній, економічній і соціальній сферах життя.

Щоб не втрачати надію та бути оптимістом

        Відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради значну увагу приділяє соціальній допомозі дітям з інвалідністю.  Систематично відвідуються сім’ї з метою вивчення проблем та сприяння у їх вирішенні, Служба з перевезення надає безкоштовні послуги. Діти залучаються до участі у різноманітних заходах,

Відповідальність та результат

         Добробут родин, які перебувають у складних життєвих обставинах багато в чому залежить від них самих, але не кожний знає шлях виходу з цього стану. Тому й працюємо в такому напрямку, щоб навчити кожного допомогти самому собі, а ще організувати ефективну допомогу сім’ї з боку соціальних партнерів.               

Кризовий центр для жінок з дітьми «Місто Добра»

Кризовий центр для жінок з дітьми «Місто Добра» - це тимчасовий притулок (до одного року) та місце безпечного (безкоштовного) проживання постраждалих від домашнього насильства, для тих, жінок з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, які не хочуть втрачати родинні зв’язки – «МАМА – ДИТИНА».

З турботою про кожного…

     Для забезпечення всебічної підтримки мешканців Хорошівської ОТГ продовжує ефективно працювати, створена за ініціативи селищного голови Володимира Столярчука, Служба з перевезення осіб та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно – рухового апарату та які внаслідок захворювання не можуть самостійно пересуватися.

«КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ» ПОВЕРНУТЬСЯ

         Мешканці Хорошівської громади, напевно, добре пам’ятають спортивні змагання «Козацькі забави», що були започатковані до Дня захисника України відділом сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення за ініціативи селищного голови Володимира Столярчука.

З увагою та турботою

               На виконання розпорядження голови ОДА від 20.08.2020 № 474 « Про відзначення в області 1 жовтня Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана» та за дорученням селищного голови В.Столярчука відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради спільно медпрацівниками, соціальними робітниками провели вивчення стану соціального забезпечення громадян похилого віку, ветеранів для визначення їх потреб та своєчасного надання допомоги в умовах пандемії. Під час відвідування громадян проводилася роз’яснювальна робота щодо можливостей отримання соціальних послуг, надавалася контактна інформація про надавачів соціальних послуг.

День усиновлення

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любовіта матері їх Софії.