Продовжуємо спільну роботу

Дата: 20.10.2020 13:31

… з особами, які перебувають на обліку уповноваженого органу з питань пробації.

Відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради та Хорошівський районний сектор філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області 20 жовтня 2020 року провів спільну нараду за участю підоблікового сектору пробації - громадянином. Д.. Головною метою такої зустрічі, насамперед, було упередження повторних злочинів, мотивація Д. до ведення здорового способу життя, працевлаштування, дотримання, визначених законом вимог щодо виконання покарань.

Водночас, з гр. Д. проведені консультування стосовно відповідального батьківства, його поінформовано про можливість отримання, в разі потреби, соціальних послуг у відділі.

Віримо, що така спільна взаємовигідна діяльність сприятиме у становленні громади як безпечної території.

Ольга КУЧЕР, заступник начальника