Соціально-профілактична бесіда

Дата: 07.09.2021 06:21

Важливим кроком на шляху до ресоціалізації засуджених є усвідомлення суб’єктами пробації власних помилок у поведінці та соціальних зв’язках.

Важливим  у даному процесі є розуміння себе та інших, формування уявлень про мету і сенс життя, здатності до управління собою, вмінні відповідати за свою долю і свій розвиток.

Саме тому, 06 вересня 2021 року соціальним працівником управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради Оленою Якубенко для клієнтів пробації, які перебувають на обліку Житомирського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області було проведено соціально-профілактичну бесіду, під час якої учасникам роз’яснено на життєвих прикладах:

• як управляти своїми емоціями, з повагою ставитися до інших людей і до себе;

• про творче сприйняття реальності, як набути навичок до всього підходити позитивно;

• як вірно визначати життєві цінності;

• як формувати гармонійні, конструктивні відносини з оточуючими.

Заключним етапом заходу були поради соціального працівника щодо підтримання та покращення фізичного здоров’я, про негативний вплив на здоров’я шкідливих звичок, про користь фізичних вправ, прогулянок на свіжому повітрі, тощо.

Житомирський районний сектор №2

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області