ПОТРІБНА ДОПОМОГА - ЗВЕРТАЙТЕСЯ

Дата: 15.04.2021 08:22

…у відділ надання всіх видів допомог, пільг та субсидій за адресою вул. Героїв України, 6 (адмін. приміщення). Разом з тим, консультації можна отримати за телефоном – 0681651102.

Щодня, крім вихідних, ведеться прийом документів на соціальні виплати. Мешканці громади мають змогу отримати кваліфіковані роз’яснення спеціалістів відділу, допомогу в оформленні документів.

Протягом 2021 року відділ подав на нарахування 413 соціальних допомог, 186 пільг та 1193 субсидій.

Разом з тим, з місцевого бюджету на підтримку пільгових категорій населення виплачено 35 тис.750 грн. автоперевізникам, оплата по догляду за людьми з інвалідністю – 66 тис. 243 грн., послуги ЖКП та зв’язку – 4 тис. 254 грн., субвенція з державного бюджету за ліки учасникам ліквідації на ЧАЕС – 1 тис. 790 грн..

Соціальна підтримка кожного жителя громади – пріоритет діяльності селищної ради, саме тому ми завжди готові підтримати, вислухати, допомогти.

Ольга Кучер, заступник начальника управління