Житомирська область, Хорошівський район

Година спілкування

Дата: 23.09.2020 21:09

Соціальна служба та сектор пробації продовжують співпрацю спрямовану на ресоціалізацію засуджених осіб.

Година спілкування із засудженим, який відбуває покарання не пов’язане з позбавленням волі відбулася за участю працівників  відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради та Хорошівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області.

З громадянином А. проведено індивідуально – профілактичну  роботу з метою  недопущення учинення повторних злочинів, роз’яснювальну роботу щодо впливу наркотиків на організм людини, відповідального батьківства по відношенню до двох  неповнолітніх дітей.  Ознайомлено з переліком документів для надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Ольга КУЧЕР, заступник начальника