Житомирська область, Хорошівський район

На Всеукраїнську акцію «Побачив? Прибери!»

Дата: 18.09.2020 15:09

На Всеукраїнську акцію «Побачив? Прибери!» до Всесвітнього дня прибирання (19 вересня) вийшли працівники селищної ради, відділів, установ та старостатів  громади. Акція проходить дружно, із завзяттям, - прибираються території паркової зони, автобусних зупинок, організацій та установ. Окремі мешканці громади наводять лад в обійстях та біля будинків.

Варто зазначити, що до Всесвітнього дня прибирання можна гарно прибрати не лише в домі, на вулиці, городі, а й доречним буде і очищення телефонів, коп’ютерів тощо, а це в свою чергу покращить роботу операторів.  Акція продовжується, і до роботи може долучитися кожен, хто не байдужий, хто є активним учасником життя громади.