Ресоціалізація засуджених – спільна справа

Дата: 27.08.2020 16:24

...відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради та Хорошівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області.

А відтак, було прийнято відповідне рішення на спільній нараді 27 серпня 2020 року, що передбачає проведення спільних інформаційно – просвітницьких заходів з особами, які перебувають на обліку уповноваженого органу з питань пробації, а також акцій, кампаній, спрямованих на упередження правопорушень та злочинності.

Як зазначив, Олександр Батюк, майор внутрішньої служби, начальник Хорошівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області, така співпраця неодмінно принесе користь тим, хто оступився, допоможе їм стати на шлях виправлення.

Ольга Кучер, заступник начальника відділу