Громада дружня до дітей та молоді

Дата: 08.11.2019 08:27

31 жовтня та 01 листопада працівники відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення були учасниками тренінгу, що проводив дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в рамках проекту «Громада дружня до дітей та молоді». Хорошівська селищна рада долучилася до реалізації проекту в жовтні 2018 року і саме тому ми мали честь поділитися досвідом соціальної роботи в громаді поряд з 23 ОТГ з 13 регіонів України.

Під час тренінгу ми визначили пріоритети діяльності з питань сім’ї, дітей, молоді, що реалізовуватимуться за співпраці з освітою, медициною та культурою, з’ясували як покращати, уже існуючу, систему соціальних послуг у роботі з дітьми та молоддю, як навчити їх бути суспільно – корисними і, що найголовніше, як їх слухати, чути та мотивувати їх самостійно змінювати життя на краще.

О.Кучер, заступник начальника відділу